Кога захранихте изкуствено хранените бебета?

  • 1 586
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 043
аз съм кърмачка , но неможах да намеря инфо за това кога се захранват бебетата който са на ам - нали сега са обогатени млеката - има ли нужда от допълнително желязо ? и с какво захранихте ?

# 1
  • Мнения: 27 524
И кърмените, и бебетата на Ам се захранват по едни и същи схеми.
Аз започнах с оризова каша, после с плодово пюре.
Връзката на питането ти с желязото не я разбирам. До 6 месеца в бебешкия организъм има достатъчно желязо, след това има захранване и се набавя от храните. Не се изисква наблягане върху това.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Захраних на 5 м и 5 дни с картофче,след това тиква,морков....

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 404
Захраних на 5м. и 8д. с оризова каша.

# 4
  • Мнения: 1 723
Захраних при навършени  4 месеца с  плодово пюре,а слeд 2 седмици и зеленчуково.

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 15:12 от MIK

# 5
  • София
  • Мнения: 676
На 3 месеца захраних с плодово пюре, а на 4 със зеленчуково (картофс морков). Бяхме на АМ.

# 6
  • Мнения: 1 284
4 плодово-5зеленчуково 5,5 месно

# 7
  • София
  • Мнения: 2 157
Захраних на 4мес-Плодово пюре; 5мес-зеленчуково (картоф и морков); също и оризова безмлечна каша. На 6 дадох месо

# 8
  • Мнения: 509
Захраних на 3 месеца с плодово пюре,на 4 месеца със зеленчуково.

# 9
  • Мнения: 36
На 4м. захраних със зеленчуково пюре, след 20 дена въведох и плодовото

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На 5 месеца със зеленчуково пюре, на 5,5 - с плодово, после каша и така.......

# 11
  • Мнения: 2 885
Захраних на 6 м. с оризова каша.

# 12
  • Мнения: 566
захраних със сок ябълка, когато навърши 3 месеца. исках да изчакам още малко, но ни хвана един запек и сега се разхлабваме с пюре от круша и сини сливи

# 13
  • Мнения: 240
Захраних на 4месеца и 20 дни с оризова каша , после зеленчуково пюре , после плодово и чак сега захранвам с месо.Хемоглобинът ни беше 120.Блонди го е обяснила много точно , да не се повтарям.

# 14
  • Мнения: 5 362
Захраних с плодово пюре на 3м.,със зеленчуково на 4, и на 5м. започнахме месните.

Общи условия

Активация на акаунт