Поръчка на швейцарска топка-онлайн

  • 3 656
  • 14
  •   1
Отговори
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Знаете ли откъде мога да си поръчам швейцарска топка онлайн?
Преди малко пак гледах упражненията в Спайдър спорт и си мисля, че освен добър ефект ще е и доста интересно,ако купя и за домочадието-хем купон,хем раздвижване. Laughing

# 1
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Побут Laughing

# 2
  • Мнения: 9 077
А защо трябва да е онлайн?
Може да провериш в спортни магазини или такива за фитнес уреди, задължително ще има.
От къде си?

# 3
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
В спортните магазини няма,а и не изгарят от желание да  им дам пари и да я купят,затова търся начин да си я поръчам по пощата.

# 4
  • Мнения: 6 892
Честно казано досега никъде не съм срещала да се продава това чудо.

# 5
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Мами от София-подайте име и координати на добър спортен магазин в София,за да им се обадя и поръчам  по куриер  Praynig

# 6
Абе сега се сещам , че имаше май някаква игра, като пратиш еди какво си можеш да спечелиш такава топка, а пък на мен лично ми е струва мн интересно това, голям кеф ще да е да се въргаляш с тая топка Wink

# 7
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Коя е играта?

# 8
# 9
  • Мнения: 739
Някъде на Илиянци гледах такава топ - мернах я само и не обърнах внимание точно дали е такава или от онези, с дръжки отгоре за подскачане/детска  Rolling Eyes. Май беше близо до входа на закрития базар там, сергиите отвън, в края на редицата, откъм централния вход /ако се разбира нещо изобщо/

# 10
  • Мнения: 1 169
Ето тук можеш да погледнеш
http://www.4fitnessbg.com/shop/browse/aerobika/1.htm

# 11
  • София
  • Мнения: 185
Днес като пазарувах в Пикадили ми дадоха брошурка "фитнес аксесоарите на Спорт Депо вече и в Пикадили" преписвам дословно 
Топка гимнастическа 65см. цена 18,99лв. /цикламена е на брошурката/
,а забравих да кажа,че има и сайт,но не я намерих там www.sportdepot.bg ето тази е на брошурата http://www.4fitnessbg.com/shop/product/view/342.htm /сори не видях,че са ти дали вече този линк/ Поздрави bouquet

# 12
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
iko,tesoro,GlaDneSS -БЛАГОДАРЯ ВИ  bouquet
Поръчах си топката,сега ще извайвам тяло с много смях.В руските сайтове има много упражнения с тази топка-фитбол ще играем LaughingПоръчах и на синчето-за компания.

# 13
  • Мнения: 6 892
iko,tesoro,GlaDneSS -БЛАГОДАРЯ ВИ  bouquet
Поръчах си топката,сега ще извайвам тяло с много смях.В руските сайтове има много упражнения с тази топка-фитбол ще играем LaughingПоръчах и на синчето-за компания.
Кажи като пристигне как е, интересно ми е Simple Smile

# 14
  • Мнения: 597
Нали знаеш,4е големината на топката трябва да си я поръ4аш според ръста? Аз съм 1,61,и моята е 55,а 65 мисля,4е беше за мацки над 1,70-172...да не те излъжа то4но..Ама ,това ,само ако още не си я поръ4ала, а ако си,да не ти пука,пак ще ти върши работа.Много е готино...особенно за гърба,ако имаш проблеми ,или схващания,или си го 4увсваш уморен,направо е супер....Ще останеш изклю4ително доволна.

Общи условия

Активация на акаунт