Това стачка ли е???

  • 317
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 184
Мили мами. От сутринта бебо започна да ми прави едни номера. До сега почти винаги съм го кърмила легнала освен като сме навън. Но днес като легна до него и му дам да суче само близва зърното и започва да плаче, а дори последния път заплака още като лягах до него  Cry. Обаче днес го храних на друго легло, а не на това където го кърмя обикновено.
Та въпроса ми е това симптоми на кърмаческа стачка ли са или просто бебо си е свикнал на неговото легло да папка??? Само да спомена, че след 4 часа чакане на обяд реших да го нахраня в седнало положение и си амкаше с удоволствие /дори ми се усмихна накрая  Grinning/. Но май суче по-малко, тъй като сега и двете гърди ми са се напълнили яко. Дано не се наложи да цедя  Praynig. Моля, кажете вие какво мислите по въпроса.

# 1
  • Мнения: 4 242
При стачката бебета се сърдят винаги, освен на сън или в сънено състояяние.
Да не би да си ползвала парфюм или някакво мазило, или пък силно ароматен сапун скоро преди кърменето? Силните аромати, както и непознатите, или по-скоро тези които пречат на детето да "разпознае" мама по миризмата, дразнят много и отблъскват бебето.

# 2
  • Мнения: 1 184
Може да е било от зъбчето. Извадихме зъбче и два дена е много крив. През нощта и тази сутрин е по-добре. Дано днес всичко да е наред  Praynig. Мерси за отговора  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт