Каква каша..?!

  • 650
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 405
Здравейте  Simple Smile
С моя човек решихме да си имаме бебе , изчакахме да ми свърши М. /дойде ми на 11.11/  и на 18 и 19 направихме първите 2 опита Simple Smile До тук добре. Обаче малко по-рано аз получих лека контузийка на гърба /мускулно възпаление/ и ми предписаха  Тилкотил и Мидокалм. Вчера реших да погледна листовките - и ужас! - И на двете виждам : "Уведомете Вашия лекар, ако сте бременна или в случай, че планирате да забременеете." Веднага звънкам на доки , а той ме успокои , че не е проблем, да не се притеснявам, то по принцип по време на бременност не препоръчвали никакви лекарства, но ако съм притеснена - да ги спра по време на овулацията/?!/
Е, ако тва трябва да звучи успокояващо, защо още съм толкова притеснена??
Дилемата е следната: Решихме /естествено/ , че по-добре да се оправя първо, а после да продължим с бебеправенето, затова и не потретихме.. Но знам, 4е понякога ову-то е по-рано, моя цикъл е на 26 дни, а ние го правихме на 8-мия и 9-тия ден, та в този ред на мисли може и да е възможно да съм бременна.
Май няма начин да разбера толкова рано..?
Хапчетата хич не ми се  спират, искам по-бързо да се оправя, 4е не си е работа да те боли гърба  #Crazy От друга стана ме е страх да не навредя с нещо ..ако...уф!  Май е най добре да тръгвам към гинеколога, то от толкова приказки вече кашата не ми се вижда толкова голяма..  Embarassed  Rolling Eyes  Simple Smile
Вие какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
Поздрави!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 122
Консултирай се с гинеколог.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 146
Щом гинеколога ти е казал, че няма проблеми - бих му се доверила. Във форума ще прочетеш много мнения на жени, които не са знаели, че са бременни и са взимали лекарства, които не се препоръчват по време на бременност.
И аз бях от тях - изобщо не предполагах, че съм бременна, тъй като опитвахме повече от 1 година и се бях отчаяла, че никога няма да стане.
Бебето си е добре. Роди си се живо и здраво.
Спокойно - взимай лекарствата и се пазете до като свършат.

Дано скоро да се похвалиш, че очаквате бебе Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 026
Консултирай се с гинеколог.
  newsm10
 Късмет!

# 4
  • Мнения: 14
И аз в началото не знаех че съм бременна, пила съм куп лекарства дори ми правиха ядрено магнитен резонанс на главата и с бебето всичко си е наред.Не се притеснявай тя природата си знае работата.

# 5
  • Мнения: 1 209
Аз в твоя случай бих продължила бебеправенето, защото природата си знае работата... Hug

# 6
  • Мнения: 405
Мерси на всички, отговорите ви определено ме успокоиха и сега съм 'cool'  Kissing Heart  и.. стискам палци на всички  Peace  Мерси също за топлото посрещане !! Simple Smile smile3525

Общи условия

Активация на акаунт