Дрехи за бременна мама

  • 1 166
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Здравейте!
 да ви кажа, че почнаха да ми утесняват панталоните в талията. Всичко ме притиска много е кофти. А тук в Русе няма един магазин където да продават панталон или дънки с върви ужас. Дайте съвет....Ходя на работа и все пак не мога да ходя с анцунг.

# 1
ами аз бременността си я изкарах с панталони с по-ниска талия...просто увеличавах размерите

# 2
а пък на мен блузите започнаха да ми стават къси  Sad иначе съм 14 седмица Joy

# 3
  • Мнения: 173
всъщност и моите ми окъсяват но блуза като,че ли по-лесно може да се намери. Сега забелязвам са модерни туниките, но ще си купя като порасне повече томбачето  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 227
Аз пък си пришивах платка от подходящ плат върху ципа на панталона и по-дълга дреха отгоре се получаваше,поне до пети-шести месец.Приятна работа.    atwork

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Пробвай с панталони с ниска талия, или може временно по бабечешки- с ластик и безопасна игла.

Но непременно намери време и намини в магадизи за бременни. От този в Търново не съм доволна, но в Пловдив имам страхотни неща. Друг вариант са магазини за втора употреба .

# 6
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ето ти адреси:

Пловдив: 
1. "Штъркел", бул. Свобода № 10
2. "Пинокио", бул. България № 190
3. Детска стокова борса "Вис Виталис", бул. 6-ти Септември № 258

Варна:
1. "Штъркел" , ул. Бр. Миладинови № 20

Русе:
1. "Штъркел", ул. Борисова № 63

Обаче имам чувството , че прочетох някъде , че този магазин в Русе не работи.

# 7
  • Мнения: 1 104
Аз също нося панталони с ниска талия и съвсем случайно в един магазин намерих панталони с копчета от двете страни, който с малко ремонт ми върши чудесна работа. Също така има поли от трико или друга еластична материя, които със сигурност ще можеш да носиш.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
освен да си вземеш дрехи с по-голям размер или да отидеш до някой по-голям град да си купиш бременнски дрехи Simple Smile Аз днес след работа ще ходя да си хупя дънки или панталон,че от 1 седмица ходя с едно разкопчано копче Embarassed
Лека бременност Laughing

# 9
  • Мнения: 3 089
аз сега ходя с нещо като широк колан от трико. с него можещ да ходиш и с нормални панталони и нормални блузи - просто 'коланът' скрива голия корем. всъщност е  доста широк и може да бъде разтеглен и до под дупето. за сега си нося моя набран. ето така изглежда:
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1576609
изпрати ми го приятелка от германия, но с повече находчивост, всеки може да си скалъпи нещо такова.

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 12:45 от majceto

# 10
  • Мнения: 173
Благодаря ви момичета. Май ще се налага до друг град да ходя, защото този магазин на Борисова и аз мисля, че го затвориха  Confused

# 11
  • Мнения: 5 362
Благодаря ви момичета. Май ще се налага до друг град да ходя, защото този магазин на Борисова и аз мисля, че го затвориха  Confused
Ела в Търново,че е близо! Grinning
Има спец.магазин за бременни.

# 12
  • Мнения: 64
Здравей,
В Русе има поне три магазина за бременни.
Най-зареден и с най- добри цени е магазина зад клиника Медикус.
Другия се намира на  ул. "П. Каравелов" - м-н "Мона Лиза".
Приятно пазаруване и лека бременност.

# 13
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Нямаш ли някои дънки,които ти стават ,дори надолу да са малко широки?Можеш да ги дадеш на шивач да ти сложи ластик,като махне колана и копчетата и стават за бременни перфектни Peace.Така ще ти излезе по-евтино,в предвид това че ще растеш доста preggo.

# 14
Здравей мила, има един чудесен магазин за бременни мами който се намира на ул. Цар Самуил №37. Това е пряка на Солунска мисля, че е 3тата или 4тата пряка. Магазина се казва МАММА Облекло за бъдещи майки. Аз също ходя на работа и имах този проблем, но там намерих много хубави дрехи за бременни. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт