Към мамите от Пловдив- има ли козметичен салон с добра хигиена за кола-маска?

  • 3 874
  • 9
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Където съм ходила за процедурата кола- маска, използват една и съща шпатула, не сменят чаршафите след всеки клиент- все нехигиенични условия и вече се отказах.

Знаете ли в Пловдив козметичен салон, където в това отношение нещата да са нормални? И къде се намира?

# 1
  • Мнения: 144
Ще следя темата. И аз също си търся добър козметичен салон в Пловдив, не само за коло-маска, но и за почистване на лице. Обаче търсачката на форума не ми сработва вече няколко дена, и не мога да се ориентирам по предишни мнения!
Момичета, хайде казвайте къде се разкрасявате  Crazy

# 2
  • Мнения: 693
Незнам дали сменят чаршафа но пред мен слагат нещо като голяма салфетка под дупето, освен това съм много доволна, правя си кола маска на триъгълника и почти не ме боли въпреки че аз немога да търпя силна болка работи много леко. Салона се казва Лейди и се намира в малка уличка след ОББ на Джумаята, ако решиш да пробваш телефона на козметичката е 0887283359, Ирина.
Това си е мое мнение, аз съм много доволна и досега не съм имала проблеми като обриви или нещо подобно а и цените са доста прилични

# 3
Az pose6avam sa6ia salon no pri drugata kozmeti4ka i sam strahno dovolna.Mnogo e mila i simpati4na,tia me podgotvi ya rodilnia dom osven tova e aku6erka.Kazva se Vili -0898 456908

# 4
a njakoi drug  salon s dobri kozmeti4ki v plovdiv mojete li da mi kajete?

# 5
  • Мнения: 9 063
Имам колежка, която е адски доволна от една козметичка, но в момента й нямам координатите.
Виждала съм с очите си отлични резултати Mr. Green
А и съм сигурна, че условията са отлични.
Ще пиша по темата утре, когато взема телефон и адрес на козметичката.
Само знам, че е професионалист - по-възрастна е малко, това си й е професия от години.

# 6
  • Мнения: 511
a njakoi drug  salon s dobri kozmeti4ki v plovdiv mojete li da mi kajete?

За хигиената не съм запозната, но мои приятелки са доволни от козметичката в салон Елис в Смирненски Rolling Eyes

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
В салона, в който ходя, се спазва изключителна хигиена. Много съм доволна от всички услуги (пробвала съм доста, защото съм клиент от 6-7г. след доста обиколки преди това в търсене на добри услуги:D). Намира се в центъра. Ще дам координати, ако някой се интересува.

# 8
Горещо препоръчвам козметично студио Рассате за всички процедури свързани с поддържане и почистване на кожата. Аз съм с изключително чувствителна и претенциозна кожа, но това е единственото място, на което ходя без каквито и да било притеснения.Светла Тодорова е козметичката. Страхотен професионалист с медицинско образование. Студиото е в новата кооперация да църква Света Петка.Телефонът и е:630208, 0888684086. Няма другаде в Пловдив такова обслужване и толкова добра хигиена. Звучи като рекламно съобщение, но вече повече от две години ходя там, водила съм много приятелки и няма някой, който да е останал недоволен.
За кола маска козметичката, която ползвам е Мария.Работи в капана а телефонът и е 0888783064. Също е много добра  Peace

# 9
Zdraveite! Za kola-maskata razbrahme:) A bihte li mi kazali kade v Plovdiv ima dobra manikuristka.Za predpo4itane blizo do centara.Blagodarq

Общи условия

Активация на акаунт