Бременност и разстроен стомах

  • 1 872
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Вече близо месец и половина съм с разстройство /сега съм в седми месец/. Чувала съм, че за този период на бременността е характерно обратното. Мислите ли че това може да бъде здравословен проблем? Правиха ми микробоилогично изследване, но не откриха нищо притеснително. Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 9 050
Аз бях така от края на петия месец до края на бременността. Какви ли не изслевания ми правиха. Така и не разбраха от какво е. Но честно казано, на мен си ми беше добре. По-добре разстройство, отколкото запек  Wink
През цялата си бременност съм пила само желязо, но и него ми спряха ( да не би от него да е разстройството ).
Не се притеснявай - минава после. Само пий повечко вода, за да не се обезводниш. Аз пиех поне по 2 литра, но пък бях бременна през лятото в най-големите жеги...

# 2
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз се "радвам" на разстроен стомах, но честно казано го предпочитам пред обратната алтернатива, която води и до така известните хемороиди:) Така че както каза ZInaSt повечко течности и няма проблеми. Успешно бременеене Peace

# 3
  • Мнения: 5 026
О,и при мен беше така,не точно разтройство,но доста често!Радвай се,че не е обратното  Wink

Общи условия

Активация на акаунт