Често акане на кърмено бебе???

  • 2 298
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
  Извинявам се ако се повтаря въпроса ми, но и в търсачката и в библиотеката не можах да открия нищо. От два дни малката ми принцеска ака доста според мен и не знам на какво се дължи.В растояние на две хранения  / тя яде на 3 часа/ се изака 4 пъти!След това до вечерта още два.А днес още веднъж . Досега най много два пъти на ден и затова си мисля,че има нещо нередно,а пък и ми се струва по неспокойна. Температура няма.На какво се дължи според вас?

# 1
  • Мнения: 125
Може да се дължи на нещо което ти си яла  newsm78
Въпреки че моята беба си акаше нормално по 10 пъти дневно от самото начало, чак сега като започнах да й давам пюрета започна по 1-2 пъти

# 2
  • Мнения: 1 321
Здравей Hug
Аз също имам подобни притеснения на всяко ядене ние сменяме памперси. Shocked
Но след това прочетох а и други мами ми казаха че това било нормално при кърмачетата. Sick Mr. Green.За това си мисля че може би няма от какво да се притесняваш и ти.

# 3
  • Мнения: 154
За всеки случай се обърнах към личната и тя каза,че може и да сме я претоплили,защото то си е вече като разтройство  Sad .Изписани ентерол на прахче и ще видим какво ще стане. Дано да се оправи,че горкото се побърка от акане  #Crazy

# 4
наистина е нормално бебето да ака често, особено при претопляне, но следи за вида и цвета на акото.  нормалните изпражнения, били те повече или по-малко редички, трабва да имат цвят, както се изразявам аз, на горчица - това е признак на добро здраве на детето. Ако бебето плаче или чувства дискомфорт при изхождане или още повече, видиш нещо нередно в акото, не дай си боже кървава следа, незабавно се обади на педиатъра.

# 5
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Не се притеснявай  Wink Моето бебче още ака на почти всяко хранене Sick Вече не мога да й смогна само на памперси  Mr. Green Аз мисля,че си е напълно нормално!

# 6
  • Мнения: 1 321
За всеки случай се обърнах към личната и тя каза,че може и да сме я претоплили,защото то си е вече като разтройство  Sad .Изписани ентерол на прахче и ще видим какво ще стане. Дано да се оправи,че горкото се побърка от акане  #Crazy
Този ентерол където ти го е изписала педиатърката не е ли за запичане?
Не знам дали и аз утре да не се допитам до моят педи Thinking newsm78

# 7
  • Мнения: 8 917
Според мен това е нормално при кърмачетата Peace

# 8
  • Мнения: 154
За всеки случай се обърнах към личната и тя каза,че може и да сме я претоплили,защото то си е вече като разтройство  Sad .Изписани ентерол на прахче и ще видим какво ще стане. Дано да се оправи,че горкото се побърка от акане  #Crazy
Този ентерол където ти го е изписала педиатърката не е ли за запичане?
Не знам дали и аз утре да не се допитам до моят педи Thinking newsm78



Според педито не запичал ,тази вечер и дадох ще видим утре как ще сме.   Rolling Eyes А пък ти му звънни за всеки случай,нали са за това  Crossing Arms    bouquet

# 9
  • Мнения: 7 091
Според мен недей да даваш нищо щом няма температура! Спомни си какво си яла ти, че да окаже влияние. На нас такива периоди не се случват когато аз ям нещо което разхлабва. ( аз давам кърма и на баткото и познай как са, един през друг се надпреварват  Joy)

# 10
  • Мнения: 154
Според мен недей да даваш нищо щом няма температура! Спомни си какво си яла ти, че да окаже влияние. На нас такива периоди не се случват когато аз ям нещо което разхлабва. ( аз давам кърма и на баткото и познай как са, един през друг се надпреварват  Joy)



Може и това да е една от причините,защото преди два дни ядох круши  Laughing,но не съм прекалявала. NaughtyВъзможно ли е толкова време да и се отразява? newsm78 

# 11
  • Мнения: 7 091
Може и това да е една от причините,защото преди два дни ядох круши  Laughing,но не съм прекалявала. NaughtyВъзможно ли е толкова време да и се отразява? newsm78 

Може ами Simple Smile аз така ядох сладкиш със сини сливи( много обичам и доста парчета си похапнах , че и топъл Embarassed) и 2 дни моите двамата дрискаха като за световно  Joy

# 12
  • Мнения: 6 461
Когато кърмех Пламен ,на всяко хранене сменяхме памперс.

Общи условия

Активация на акаунт