Моля прочетете! Става дума за Вики,която чака операцията на очичките

  • 1 829
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 914
Здравейте мили мами и татковци!
Преди време всички Вие тук ни помогнахте да съберем средства за операция на очичките на Вики в Германия,но по стечение на обстоятелствата операцията се отложи.Тогава аз се почувствах ужасно ,почувствах се сякаш съм Ви подвела,но повярвайте ,не съм.Затова сега се чувствам длъжна да Ви уведомя какво се случва с нас,защото Вие сте тези които заплащат лечението на Вики в чужбина и имате право да знаете.
Аз като всяка майка,повече от всичко,желая детето ми да бъде излекувано и да може да види някой ден красотата на света,затова не спрях да търся решение на проблема.Имам доверие на немсият професор,но пък и нещо в мен се пита:Дали чакането не стопява шансовете и ?
Наскоро изпратих документите в голяма международна клиника в Израел.Един български доцент ми беше казал, че там са едни от най-добрите офталмолози в света и аз реших да опитам.За мое огромно учудване ,след два дни получих отговор от тях ,с покана за диагностика и евентуална оперативна намеса.Сигурна съм че ще ме разберете като Ви кажа ,че се съгласих да отидем и там за преглед и мнение.
Исках да знаете ,а също и да ме разберете,че ако там предложат лечение с по добра перспектива за лечението на Вики ,аз ще се съглася.
Сигурна съм че ще разрешите да използвам Вашите пари,пак за лечение ,но в друга държава.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Пожелавам успешна и скорошна операция и скоро детенцето ти да може да вижда красотите по белия свят без проблем Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 125
Ей, здрасти Криси   bouquet

Радвам се, че има някакво движение при вас Simple Smile
Където и по света да направят операцията на очичките на Вики тя ще се оправи, нали?
И това в случая е най важното  Heart Eyes Hug Peace

# 3
  • Мнения: 2 353
  Ще се моля всичко да мине добре! Успех, милички Hug

# 4
  • Мнения: 4 068
И аз ще стискам палци за скорошна и успешна операция! Малката принцеса заслужава да види колко е красив света и колко много любов струи от очите на мама и тати. Успех!

# 5
  • България-София
  • Мнения: 573
Пожелавам ви успех!
За мен няма по-добри от израелските лекари - благодарение на тях сега се радвам на две момченца... В коя клиника отивате? Ще се радвам да помогна, макар и от БГ... Hug

# 6
  • Мнения: 3 914
Пак започвам с благодарностите,ама вие ги заслужавате. Heart Eyes
Клиниката е Ассута-Тел Авив,още чакам датата,но когато я получа,ще пиша.
Искам всичко да знаете ,защото когато имах нужда от помощ,вие ми я дадохте максимално.
Благодаря Ви!

# 7
  • Мнения: 2 891
Стискам палци   bouquet

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Разбира се, че ще избереш най-добрия вариант! Hug
Стискам палци! Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 551
Дано всичко да е наред.Ще се моля за вас. Praynig

# 10
  • Мнения: 15 619
Ще се моля всичко да мине добре. Praynig
А на Вики много прегръдки и целувки. Hug

# 11
  • Мнения: 7 640
важното е всичко да мине успешно!

# 12
  • Мнения: 1 079
Стискам палци .И се надявам от все сърце да има положителен резултат . newsm51

# 13
  • София
  • Мнения: 6 743
 Hug  bouquet KЪСМЕТ НА ВИКИ!!!!

# 14
  • Мнения: 809
Ти си майката, ти най-добре знаеш кое е най-доброто за твоето дете. Мисля, че никой не би възразил на твоето решение.
Господ да е с вас, където и да решите да отидете! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт