Моля препоръчайте гастроентролог!

  • 1 085
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 972
Моя приятелка е бременна в четвърти месец. Увредила си е черния дроб и сега търси добър гастроентролог при когото да ходи по време на бременността.
Моля пишете ако познавате добър специалист от София.

# 1
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз ходя при д-р Петрова от клиника Малинов. Ходила съм при нея само два пъти, но съм доволна. Не мога да ти дам в момента телефон, но като напишеш в гугала "клиника Малинов" ще ти излезне сайта им!

# 2
  • Мнения: 4 324
Съвет за д-р не мога да дам, но приятелката ти много да внимава. Да следи температурата си, че е много опасна в момента.

Аз от едно такова чернодробно увреждане си загуби бебечето ... Sad По мнение на лекари, не заради заболяването на черния дроб, а по-скоро заради високата температура, която беше последствие от болестта Sad

# 3
  • Мнения: 3 091
Препоръчвам й да отиде в болница, където има специалисти с опит. Стискам палци!

откъде приятелката ти знае, че си е увредила черния дроб? изследвания ли си е правила? как са й чернодробните показатели? да не би да има хепатит?

# 4
  • Мнения: 972
... откъде приятелката ти знае, че си е увредила черния дроб? ...
Беше в болница две седмици. Сега вече излезе, но иска да я следи по време на бременността.

# 5
  • Мнения: 3 091
... откъде приятелката ти знае, че си е увредила черния дроб? ...
Беше в болница две седмици. Сега вече излезе, но иска да я следи по време на бременността.
Стискам й палци! според мен е най-удачно да я следи този, който й е бил лекуващ лекар в болницата!
паралелно с гинекологът, който й води ЖК!!!
успех!

Общи условия

Активация на акаунт