за оригването

  • 562
  • 13
  •   1
Отговори
Искам да попитам как оригвате бебетата си , при нас става много рядко и то само ако го сложа на рамо.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 8 917
Искам да попитам как оригвате бебетата си , при нас става много рядко и то само ако го сложа на рамо.Благодаря ви предварително.

И Гери рядко се оригваше - нямаше проблем Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 580
По същия начин като теб, с леко потупване по гръбчето. Но ти не се притеснявай, особено ако бебо не връща или пък го боли стомахчето. Синът ми се оригваше отвреме-навреме и не съм имала притеснения (той милия просто си заспиваше по време на кърмене, ха иди го събуждай да се оригне!)

# 3
  • Мнения: 1 448
Ох, имах чувството, че няма сила да се оригне това малкото същество  Heart Eyes Сега вече е далеч по звучен  hahaha По темата - ако това не е проблем за коремчето не се притеснявай  Hug

# 4
  • Мнения: 6 461
И  двете ми деца рядко се оригваха .
Няма проблем и не се притеснявай.

# 5
  • Мнения: 510
Като беше толкова мъничък, колкото сте вие, също не се оригваше всеки път. С времето започна да го прави редовно. Не мисля, че е повод за притеснение.

# 6
  • Мнения: 1 209
Слагах го на рамо и го потупвах по гръбчето. Имало е случаи, в които съм чакала и по 20 минути да се оригне

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз на рамото си я оригвах,а след втория месец я гушках на корема си с лице напред и се разхождахме така.

# 8
  • Мнения: 742
когато беше мъничка, Криската се оригваше рядко и основно като я държа на рамо. Но при нощните кърмения, обикновено заспиваше и не съм я събуждала за да се оригне Naughty
Сега , нали вече е голяма Laughing се оригва доста силно и звучно, но отново не след всяко ядене Hug

Не бива да се притесняваш излишно Hug

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Когато беше много малък почти не се оригваше, сега го прави доста звучно  Embarassed

# 10
  • Мнения: 84
На рамо като я потупвах по дупето или я предавах от едната си ръка на другата.

# 11
  • Мнения: 116
Всеки път се уригва след хранене, след пиене на сок. Обикновено на рамо, но ако се забави я слагам по коремче на коленете ми и пак става, но понякога връща малко.

# 12
  • Мнения: 300
Слагах го на рамо и го потупвах по гръбчето. Имало е случаи, в които съм чакала и по 20 минути да се оригне
И при нас е така. Панякога дори не я чакам да се оригне малката.

# 13
  • Мнения: 3 500
Рядко можех да я оригна докато кърмех.Откакто е на АМ всеки път се оригва звучно по няколко пъти.Никога не я тупам по гърба.Изправям я , тя се оригва сама.Търпение му е майката.

Общи условия

Активация на акаунт