Матиращ шампоан L'Oreal Silver?

  • 5 014
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Искам да попитам момичетата, които се изрусяват - ползвали ли сте матиращия шампоан silver от професионалната серия на L'Oreal? Какви са ви впечатленията и колко струва? Става въпрос за този:

Мерси предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 47
И мен ме интересува цената и доволни ли сте?
Аз ползвах на Престиж тониращия балсам със сребърен ефект и като цяло бях доволна. Само че трябваше да се стои много малко с него, че иначе направо ставаше синя косата.

# 2
  • Мнения: 240
Аз съм ползвала този:

също се води матиращ,но не забелязах някакъв ефект. SILVER виждам за първи път.

# 3
  • Мнения: 115
Доколкото знам Silver е синьо-виолетов на цвят и неутрализира жълтите оттенъци. Такъв тип шампоан ползвам в момента, но се надявам, че този ще е по-добър като ефект и като качество. В нета съм попадала и на тези шампоани за различни оттенъци на косата:

Но тях май в България не ги продават:roll: ... Някой виждал ли ги е въобще в салоните?

# 4
  • Мнения: 240
Shine blond също е лилав, иначе тези тониращите съм ги виждала в няколко салона.

# 5
  • Мнения: X
Аз съм ползвала този:

също се води матиращ,но не забелязах някакъв ефект. SILVER виждам за първи път.
Аз също  имам този,но не съм доволна.Изобщо не ми матира  Naughty

# 6
  • Мнения: 1 353
А някой ако каже във Варна от къде могат да се намерят професионалните продукти на L'Oreal ще съм му много благодарна  bouquet

# 7
  • Мнения: 115
Shine blond също е лилав, иначе тези тониращите съм ги виждала в няколко салона.
Може би аз не съм ги забелязала:oops: Специално не съм питала, признавам си. Мерси за информацията, следващия път задължително ще се поинтересувам.
Като ги гледам, доста се изкушавам, май има един който се води "бежов", но не мога да си представя какъв точно ще му е ефекта на моята коса...

# 8
  • София
  • Мнения: 2 160
А някой ако каже във Варна от къде могат да се намерят професионалните продукти на L'Oreal ще съм му много благодарна  bouquet

Проверявала ли си в едно магазинче само за професионални материали по диагонал на Централна поща.....то е едно мъничко и се слиза надолу, продавача е един хахав дядка Joy

# 9
  • Мнения: 1 353
А някой ако каже във Варна от къде могат да се намерят професионалните продукти на L'Oreal ще съм му много благодарна  bouquet

Проверявала ли си в едно магазинче само за професионални материали по диагонал на Централна поща.....то е едно мъничко и се слиза надолу, продавача е един хахав дядка Joy
Ами не съм гледала там и в интерес на истината не знаех че има такова Embarassed.Би ли ми обяснила по подробно къде се намира(на лични ако искаш) ще ти бъда много благодарна smile3525 newsm47

Общи условия

Активация на акаунт