Неспокоен сън

  • 355
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
 Sinat mi e na1g.i4m.Do predi sedmica zaspiva6e bez problemi kato go gu6kah v sebe si.Sega zaspivame s 6i6eto s mlqko.Prinudena sam da mu go ostavqm da go smu4e do kato zaspi,za6toto,ako posegna da go vzema sledva ujasen rev za nego.No ot 2,3dni zapo4na da se budi prez 1,2h s rev i dokato ne mu dam otnovo 6i6eto ne spira,no tazi ve4er zabelqzah,4e dori kato smu4e pak izrevava,ne6to ne mu e spokoino,qvno ne6to go ma4i,dori i kogato e s lubimoto si 6i6e.Predi sedmica vidqh,4e sa mu izbili otgore predkatnicite,dvata ednovremenno.Otdolu veneca mu e podut,no nqma o6te katnici.Kak mislite mami,vazmojno li e da e ot zabite,ili ne6to drugo.Nqma temperatura.Daite mi nqkakav savet!S kakvo da pomogna na Krisi,za da spi otnovo spokoen?Tova nespokoistvie e samo ve4er, sledobed Krisi si spi mnogo spokoino.

# 1
  • Мнения: 191
И моят Кристиян е така от 1 седмица и аз го оправдавам със зъбите.Никога не сме имали проблеми със съня.От 20 дневна възраст си спи по 12 часа без да се буди,но сега му поникват зъбките и то 4 наведнъж(и на нас са ни предкътниците) и мисля,затова е така....не виждам друга явна причина!

Общи условия

Активация на акаунт