да ви кажа един слух....

  • 1 268
  • 10
  •   1
Отговори
Чух че от 20.12.2006г. болница Лозенец ще затвори и няма да работи до 10.01.2007г.За мамите,който ходят там да знаят и да поразпитат!Това е само слух!!!!!Проверете!!!!ако имам повече информация ще ви кажа!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Чух че от 20.12.2006г. болница Лозенец ще затвори и няма да работи до 10.01.2007г.За мамите,който ходят там да знаят и да поразпитат!Това е само слух!!!!!Проверете!!!!ако имам повече информация ще ви кажа!

Това е традиция за тази болница - дълги коледни празници. На мене там ми следяха първата бременност и когато стана проблем (първите дни на януари 2004) там никой не отговаряше на телефоните, търсихме спешно друг гинеколог, влязох после по спешност в Майчин дом и историята завърши с аборт. А от болницата разбраха по-късно, когато всичко беше приключило.

Странно ми е как може болница да обяви такава дълга Коледна ваканция.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 230
Странно ми е как може болница да обяви такава дълга Коледна ваканция.
На мен ми е странно, как въобще болница има ВАКАНЦИЯ???

# 3
  • Мнения: 346
Странно ми е как може болница да обяви такава дълга Коледна ваканция.
На мен ми е странно, как въобще болница има ВАКАНЦИЯ???

И на мен ми е супер странно?! Shocked

# 4
Ами,ако някой бебок реши,че точно по коледа му се излиза,и майката там трябва да ражда,тогава кво правим???Това е поредния абсурд. ooooh!

# 5
 Не мисля, че е правилно болница да излиза в ваканция. Как може... просто е пълно с абсурди...аз ходя там на консултации и ще проверя въпроса.

# 6
  • Мнения: 7 640
като цяло болницата работи с намален състав, важи и за лятото, обикновено. Причините са комплексни.

Родилното обаче си приема, споко.

# 7
  • Мнения: X
Странно ми е как може болница да обяви такава дълга Коледна ваканция.
На мен ми е странно, как въобще болница има ВАКАНЦИЯ???

И на мен ми е супер странно?! Shocked
Не е никак странно, тук в Швеция болниците имат задължително един месец почивка през лятото и аз родих в друга болница, защото моята беше в почивка.

# 8
  • София
  • Мнения: 104
Да, много странно.
Аз ходя там на консултации и там ще раждам и ще попитам специално за това.
Но онзи ден когато бях там една от лекраките каза пред мен, че бърза към родилното, защото правят графиците и да не я сложат да работи и на двата празника. 
Мисля че не е възможно да затварят нали има хоспитализирани пациенти егати!

# 9
  • Мнения: 46 438
като цяло болницата работи с намален състав, важи и за лятото, обикновено. Причините са комплексни.

Родилното обаче си приема, споко.

Подписвам се  Peace


Като тръгнах да раждам, самата болница се водеше във ваканция (лятната уцелих), но Родилното си приемаше и работеше с пълна пара, разказахме им играта, нямаше места в Предродилна и обособяваха обикновени стаи като такава  Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 717
Вярно е! Моя приятелка имаше термин 12.01 и докторът, при който трябваше да ражда й каза да се насочи или към Шейново, или към МД. Можел да я изроди в една от двете болници! Всяка година правят по това време профилактика.

Общи условия

Активация на акаунт