Когато бръкнете вътре иска ли ви се да има...?

  • 1 527
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
Кога за последно получихте истинско писмо? От онези " остарелите " , написано собственоръчно на хартиен лист...сантиментално ми е някак. Замислих се, че от много отдавна не съм получавала такова, а да не говорим откога не съм писала ooooh! Има си някаква романтика в това да си отвориш пощенската кутия и да видиш между сметките и хирядите рекламни брошури да се подава едно писъмце...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
О, редовно си пиша с една приятелка.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Последно такова писмо получих от моя по малка братовчедка,която беше в дом,само така можехме да си коренспондираме.Пазя си ги и си ги чета понякога...

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 22:06 от КАРЧЕВА

# 3
  • Мнения: 1 517
Иска ми се, дааа...ама няма. Покрай тия клавиши забравих да пиша  Mr. Green Пазя си писъмца разни - от едно войниче, от русначета, мои, пратени на мама и татко от лагери, от роднини...Последно писах на баща ми преди 2 години писмо, още нямах нет. А миналата година получих от него истински картички за коледа, а не виртуални.

# 4
  • Мнения: 27 524
Всяка седмица получавам по едно такова, от 8-10 страници, написани на ръка. Всяка седмица и аз пращам по едно такова. Много ги обичам тези истинските писма, с моята най-добра приятелка такива си пишем  Heart Eyes

# 5
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
бях ученичка, той войник Mr. Green
значи има, няма...близо 20 години Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 6 167
преди 1-2 месеца
имам 2 приятелки, с които си пишем хартиени писма и се предупреждаваме, че са изпратени по имейла  Joy
хубаво е.
нещо, което е пътувало до теб.

# 7
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не помня, но много обичам такива писма. Crazy
Иначе картички(не виртуални) редовно пращам и получавам.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Не помня колко години беше последното, но пък помня първото - любовно !
С къдрица вътре и сребърно медалионче.  Flutter

# 9
  • Мнения: 7 430
За съжеление вече не си спомням кога за последно получих такова писмо Tired

....а толкова обичах да получавам и отговарях още същия ден Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз си пиша с една приятелка.

# 11
  • Мнения: 9 063
По-приятно е да пишеш на хартия, истинско писмо, но пък е по-лесно с клавиатурата Blush
Последно съм писала и получавала миналата година.

# 12
  • Мнения: 1 930
Студентските ми години.......
Моята приятелка- в Търново, аз в София. Толкова беше хубаво. Пазя си всичките Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
Доста отдавна, преди 2г може би. Пишех си с една бивша колежка от университета... докато не я открехнах на емайлите Simple Smile Малко множко ми идваше да изписвам толкова много листа.

# 14
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Много отдавна не съм писала,а и не са ми писали.Ех,отмихаха ли тези времена?Да наистина беше много топло чувство!

Общи условия

Активация на акаунт