Хубави колани - в София?

  • 5 823
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 294
Здравейте момичета!
Интересуваме къде в София мога да си купя хубав колан за дънки? Гледам по улиците момиче с много красиви токи на коланите - разни големи като цвете или нещо друго. Но не мога да спра хората по улицата и да ги питам "Извинявай от къде си купи колана?".
Та ако може някой от форума да ми помогне с информация ще съм много благодарна!
Приятен ден на всички!  261uu 

# 1
  • Мнения: 361
на АРТ коланите са страхотни и като качество и като дизаин  Grinning

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Бих погледнала в магазините Franca Danilla. Има един на 5-те кьошета и на Шишман, май.
Има и много хубави чанти и обувки.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 6 794
На Франка Данилла има хубави колани, но са доста солени цените...от 50лв нагоре.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 294
Не ми се дават 50 лв. за колан, нещо по-приемливо. Two Hearts

# 5
  • Мнения: 2 897
И аз си търся хубав колан,ще следя темата...

# 6
  • Мнения: 191
На Франка Данилла има хубави колани, но са доста солени цените...от 50лв нагоре.
Абсолютно да!

# 7
В МАГАЗИНИТЕ НА СТИЛ 99 ИМА ИНТЕРЕСНИ КОЛАНИ, А И ЦЕНИТЕ СА ПРИЛИЧНИ-15-16 ЛВ

# 8
  • София
  • Мнения: 35 919
В Халите има 2 магазина за кожени изделия - съжалявам но не съм обърнала внимание кой е производителя.
Има голям асортимент, високо качество и сравнително ниски цени.
Вече 3-4 пъти купувам колани от там.
Голям е и избора на мъжки колани.
А най-много и хубави колани видях във В.Търново - пак не зная как се казва магазина - намира се след пощата- посока Царевец, на завоя - има търговски комплекс/много магазини/ до магазина ,,Бонжур''.Магазина е за дрехи и аксесоари .
Голям е и асортимента на дънки - страхотни модели.
Със сестра ми , която живее във Варна/аз в София/- редовно ходиме да си купуваме дънки от там    Wink

# 9
  • Мнения: 126
За информация:
В АРТ всичко е внос от Турция знам го защото имам много познати в тази фирма.В TENDENZ,Fioreli и Step пък всичко е внос от Китай,работила съм там.
Стоките изглеждат хубави на външен вид,но качеството им е ужасно Close Особенно в АРТ колко рекламации има ....Rolling Eyes
За съжаление България е пълна със стоки от Турция и Китай

# 10
  • София
  • Мнения: 6 794
Абсолютно вярно за АРТ 93, мъжа ми познава собственика.

# 11
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Малко офф - от Тенденс и Фиорели отдавна съм се отказала да купувам каквото и да било. Подметката на едни обувки, тип пантофки ми се спукаха на 10 ден. За мен - пълен абсурд!

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бих погледнала в магазините Franca Danilla. Има един на 5-те кьошета и на Шишман, май.
Има и много хубави чанти и обувки.  Peace
Много са хубави нещата, там намерих типа боти, които търся отдавна. Сега се надявам и да са качествени... Rolling Eyes

# 13
Obuvkite na Tandens sa pod vsqkakva kritika ot gledna to4ka na ka4estvoto. O6te na vtoriq den sled tqhnoto zakupuvane se razlepiha, a razbira se v magazina otkazaha da gi smenqt nito da gi popravqt. Pulen absurd. Ne suvetvam nikoj da si vzema ni6to ot tazi marka.

# 14
  • Мнения: 2 407
Има хубави колани в Теранова и в Аксесорис на Витошка.

Общи условия

Активация на акаунт