За тестерите на парфюмите

  • 4 143
  • 46
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 767
Копувате ли си тестери?
От вчера съм в чуденка, дали да си купя тестер, излиза ми доста по-евтино от парфюма, който съм избрала, обаче се притеснявам, дали няма да е менте...Уж е в кутийка, на кяото си пише тестер, неразопакован е, но...още се чудя.
Как процедирате вие?

# 1
  • Мнения: 1 809
Аз си купувам вече втори път тестер и мога да кажа,че съм много доволна.Дори смея да твърдя,че са по-трайни от парфюмите,които съм си купувала преди това.Специално аз си ги купувам само от един магазин ,защото съм сигурна че няма да ми пробутат нещо фалшиво.

# 2
  • Мнения: 5 539
Не съм си кОпувала досега, страх ме е от ментета, много са се навъдили

Малвина, къде в Бургас купуваш тестери?

# 3
Такааа, ето моя случай с тестерите... Купих на мъжа ми Хуго бос тестер-неразопакован и си пишеше тестер на него.До тогава бях усещала парфюма само върху познати и не бях помирисвала оригинала от шишенцето.Каква беше обаче изненадата ми, когато съвсем случайно реших да помириша оригинала(на гръцки фришоп)....имаше осезаема разлика.Предлагам ти да не се лъжеш като мен.Повече няма да го направя....Според мен тестера е бил менте, защото и този от който се панапръсках във фришопа беше тестер, но достъ дълго време усещах миризмата.

# 4
  • Мнения: 745
Купувала съм си тестери, защото шанса да  улучиш тестер менте или парфюм менте е 50 : 50 ( само дето паричките, които даваш за тестера са по-малко)  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 6 767
Сега гледам в parfumi.net , цената е доста по-ниска от тази, която аз намерих...в сайта истински ли са парфюмите?  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 243
Аз пък съм си кУпувала и не виждам никаква разлика между оригиналния парфюм и тестера! Така че пробвай,ако не останеш доволна,просто не си взимай вече тестер. Но мисля,че всичко ще е ок! Simple Smile

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Вземи си, няма да съжаляваш. Ако е менте ще му личи и по надписа и по качеството на стъкленото шишенце. Виждала съм такива и не мога да ги сбъркам.
  Ако искаш напиши от къде си избрала да си купиш въпросният парфюм, все някоя от форума може да е попадала в този магазин.  Всички  тестери, които съм си купувала са били от парфюмерийни магазини /не случайни будки или съмнителни магазинчета/. Просто продавачите ми ги предлагат тъй като и за мен и за тях е изгодно.

# 8
  • Мнения: 1 809
Не съм си кОпувала досега, страх ме е от ментета, много са се навъдили

Малвина, къде в Бургас купуваш тестери?
По Фердинандова,точно до кафето Кристал Палас/сега е в ремонт/ ,има една малка парфюмерийка.От там си ги купувам.Освен това и колежките си заведох там и те си купиха ,дори едната смята да си купи отново.Мисълта ми е,че не съм само аз доволна:)

# 9
  • Мнения: 2 161
До скоро даже не знаех,че тестерите се продават.Тестер съм получавала в магазин само при покупка на парфюм.И то не всеки път.Не ми е ясно как може тестер да се продава.

# 10
  • Мнения: 1 243
Не съм си кОпувала досега, страх ме е от ментета, много са се навъдили

Малвина, къде в Бургас купуваш тестери?
По Фердинандова,точно до кафето Кристал Палас/сега е в ремонт/ ,има една малка парфюмерийка.От там си ги купувам.Освен това и колежките си заведох там и те си купиха ,дори едната смята да си купи отново.Мисълта ми е,че не съм само аз доволна:)

Аз също вече няколко пъти си взимам парфюми и тестери от това магазиче. В него се предлагат стоки и на АVON. Цените според мен са много добри. Доволна съм и от качеството. Последно онзи ден приятелят ми си взе Visit на AZZARO за 40 лв. и мога да те уверя,че е толкова трайна миризмата,чак ми се набива ...С менте това не е възможно,мирише отвратително още като пръснеш и изветрява след 1ч. махимум.
Успех

# 11
  • София
  • Мнения: 6 767
Уф...сега се чудя какво да правя...в онлайн магазините цените са много по-евтини. И това адски ме съмнява.  newsm78

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Имам един тестер и оригинален на един и същи. Миризмата е едно към едно - още повече, че въпросният парфюм го ползвам от 10 години и го знам до болка. Единствено е по-малко траен тестера, но не чак толкоз...това да му е кусура Wink

# 13
  • Мнения: 2 631
Вземи си тестер, аз съм с тестер и съм много доволна. Но докато не го видиш и пробваш, не го плащай!  Naughty
Против съм за пазаруването на тестери(парфюми) от сайтове.
Евтиното ще ти излезе скъпо!

# 14
  • София
  • Мнения: 6 767
Чудя да се дали да не скоча до магазина, да ми пръснат на ръката и да видя колко часа ще издържи миризмата? От сайта май се разколебах...нещо са адски ниски цените там, не ми се струва логично.

Общи условия

Активация на акаунт