Гинекологичен проблем - моля за съвет

  • 581
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 380
Здравейте момичета. При профилактичният преглед  при гинеколог ми откриха доста проблеми но на първо време ми казаха че трябва да се обгори раничката която е доста голяма и кървяща. Честно да си призная много ме е страх някой може ли да ми кажа боли ли много и изобщо колко време трае процедурата. Доктораказа че не боли и няма страшно ама "шубето" е голяма работа.  Обясни ми че трябва преди това да си направи някакви промивки ,ама аз така бях блокирала че нищо не разбрах, Моля ви за съвет.Блатодаря. smile3543 doctor doctor doctor

# 1
  • Мнения: 9 095
за такива неща знам, че колкото повече се притесняваш, толкова по- сериозен става проблема, не съм имала подобен проблем, но незнам защо знам че понаболява и зависи от големината за времетраенето, абе спокойствие и всичко ще мине наред Peace

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравей, горенето не боли после трябва да се пазиш един месец, без секс, плуване в басейни, вдигане на тежко. НА мен това ми каза лекаря. В искам бебе има тема всичко е обяснено

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24165.0;topicseen

Не отлагай във времето

# 3
  • Мнения: X
 Мен ме горяха с лазер и не боли, знам че с ток боли, но предполагам че вече навсякъде се гори с лазер.Моята раничка беше малка, около 2 стотинки и ме горяха около 2-3 мин. Щом твойта е голяма може би малко по-дълго, но не се притеснявай. На мен само ми стана много зле от миризмата на изгояло месо и от пушека ( на което се смяха доктора и акушерката)Simple Smile) Беше като на барбекю :ПП След това един месец ще имаш едно като кървава слуз, това докато изтекат парченцата изгорено, и докато падне това което става като "сруп" на раничката. През това се избягва секс и вдигане на тежко. След идването на мензиса утиваш пак на преглед за да види доктора дали всичко е наред и забраяш за проблема. Не се безпокой, нищо страшно няма.

# 4
  • Мнения: 14 133
Спокойно!!!  С ток обгарянето също не боли. За пазенето след това момичетата са ти обяснили. Peace

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
 не боли! нищо не усетих, нито миризма , нито дим, нито болка!

# 6
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
Мен ме горяха с лазер и не боли, знам че с ток боли, но предполагам че вече навсякъде се гори с лазер.Моята раничка беше малка, около 2 стотинки и ме горяха около 2-3 мин. Щом твойта е голяма може би малко по-дълго, но не се притеснявай. На мен само ми стана много зле от миризмата на изгояло месо и от пушека ( на което се смяха доктора и акушерката)Simple Smile) Беше като на барбекю :ПП След това един месец ще имаш едно като кървава слуз, това докато изтекат парченцата изгорено, и докато падне това което става като "сруп" на раничката. През това се избягва секс и вдигане на тежко. След идването на мензиса утиваш пак на преглед за да види доктора дали всичко е наред и забраяш за проблема. Не се безпокой, нищо страшно няма.
мен ме горяха два пъти с ток и въобще не боли казва ти го човек който от най-малката болка припада,но тогава нищо не усетих,и моята беше голяма и кървеше и всичко свърши за 10мин.

# 7
  • Мнения: 380
Разкошни сте момичета, Не знаете колко много ме успокоихте , е признавам си малко си ме е страх но горе долу ми стана ясно  за какво става дума. Благодаря ви , радвам се че ви има и че споделихте с мен тревогите  ми. Бъдете живи и здрави и много усмивки. dancing dancing dancing

Общи условия

Активация на акаунт