ЖК в Дианабад или Студ. град

  • 531
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 653
Трабва да се запиша на ЖК в Дианабад или Студ. град. Оттам искам да ми пускат само редовно изследванията, а иначе си имам лекар, който да ме следи. Можете ли да ме ориентирате къде да се запиша, защото съм чувала, че на някои места все нямали направления и те карат да си плащаш изследванията.

# 1
Кво значи да те накарат да плащат за направленията ShockedТия хора срам нямат ли???Никой не може да те накара да си плащаш, за нещо което ти се полага безплатно чрез здравната каса. Мисля, че е по-добре да се регистрираш на ЖК в Дианабад, че за Студ. град не съм чувала много хубави неща. Лека бременост... Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 653
Не плащаш за направленията, а за изследванията. Казват ти, че направленията са свършили и ти искаш или не като трябва да направиш изследванията си плащаш за тях. На една приятелка и се случи така няколко пъти и беше бясна.
Благодаря за отговора   Grinning

# 3
  • по света
  • Мнения: 1 587
Абсолютно е възможно да се наложи да си платиш, защото и специалистите и личните лекари имат лимит в изследванията.Ако го надвишат ги плащат те... Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 546
за изследванията за кръв и урина не ти трябва направление. Лекаря те пише талон, или нещо подобно, на който си пише за какво точно изследване е. Но ДА - за изследванията им се плаша - мисля, че беше 2 лв. Това си се плаща във всяка лаборатория. Няма значение дали си бременна или е за бебе.
 За тези изследвания ли питаш?
 А за въпроса ти - дали Ст.град или Дианабад - аз лично бях в Дианабад. Там и двамата гинеколкози са мъже, или поне преди 10 месеца бяха  Laughing/ако това има някакво значение за теб/.

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 22:09 от irinopolis

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 653
2 лв. се плаща за консумативите, когато ти вземат кръв, но нямам предвид тези пари. Както и да е.... Ще отида до Дианабад да видя какво е положението. Благодаря на всички  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 244
Аз ходя на ЖК в Дианабад при д-р Радев. Нито веднъж не съм плащала и освен това ме гледа на ехограф всеки месец- доволна съм от човека.

# 7
  • Мнения: 5 393
Докато бях бременна не са ми искали дори тези 2лв за консумативите newsm78 newsm78 newsm78Всеки месец ми пускаха изследвания. Peace

Общи условия

Активация на акаунт