Фирмено детско парти за 40 деца - Къде?

  • 1 370
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Здравейте! Фирмата, в която работя, има идея да организира някакво мероприятие за децата на служителите във фирмата.
Става дума за София и за около 35-40 деца на възраст от бебета до 5-6 години и отгоре.  В детските сайтове има много клубове и ми е много трудно да се ориентирам кои от тях биха побрали толкова деца и биха направили свестна програма за деца на различна възраст.

Може би да разделим децата на групи по възраст?

В краен случай си мисля да предложа да се организира парти и в заведението за хранене на фирмата, като викнем външна фирма за забавлението и храната осигурим ние. Мисля, че ще съберем всички деца там.

Моля ви, дайте ми съвет. Евентуално ако имате на ум и някой подходящ клуб, ще е супер:)

Благодаря ви предварително!

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 12:06 от IlianaK

# 1
  • Мнения: 633
Здравей,
ние сме много доволни от партито в сладкарница "Джимис" - кино Арена на бул.Т.Александров
Ще се радвам ако и други мами споделят мнение, особено много ме интересува празнуване на РД с детски диджей /освен в Джимис -Арена, знаете ли други места/

# 2
  • Мнения: 3 268
В Арена.Детския кът е много голям и има парзалки,топки и тем подобни и е много голямо.

# 3
# 4
Не знам дали ще ти помогна но ще споделя че нашето парти за децата ще е в офиса. Имаме една по-голяма конферентна зала, ще махнат мебелите, ще има аниматор и някаква програма. Идеята им е и самите деца да се запознаят с работното място на мама/тати и така...според мен ще е една лудница, ама така са решили. При нас обаче става въпрос за по-малко деца, предполагам 20-25 някъде, по-голямата част обаче са в по-бебешка възраст.

# 5
  • Мнения: 3 743
"Приказка без край" Peace http://prikazka.net/?cat=4

# 6
Меджикленд

Специализирани са в фирмени партита предлагат
интересни оферти за малки и големи.
Разгледай им сайта

Лия

# 7
  • София
  • Мнения: 11 657
Наистина е приятно вътре,но цените им са убийствени!150 лева+50 лева наем за зала за родителите,това за РД!Отделно консумацията!Ето тези 50 лева бяха капката,която преля чашата и ме отказа от тях,в никой друг клуб не искат отделен наем за родители и то 50 лева.Иначе къщата,в която се помещава е лъсната от вън и вътре!
Но за фирмено парти наистина е подходящо!Успех!

# 8
  • Мнения: 80
Горещо мерси за информацията:)
За парти в офиса си го мислехме, само че много лудница може да стане наистина:)
Сигурно ще се спасяваме навън - за сега с колежките си мислим за "Двете феи" и "Ментов носорог". "Приказка без край" не изглежда зле, но май ще е далеч за повечето деца (повечето колеги живеят в района на "Борово" и "Стрелбище'). Ще проучим евентуално и Арена-Запад.

# 9
  • Мнения: 3 271
За този район защо не видите "Барбароните" в Белие брези. Но за 40 деца вероятно ще е малко. Повечето ще са малки за толкова деца. Но мисля, че е по-добре от Ментов носорог

# 10
  • Мнения: 80
И за "Барбарони" мислихме - утре ще имаме агенти там да видят дали става. Доколкото разбрах има малки и големи "Барбарони" - евентуално да видим за големите...

# 11
  • Мнения: 3 271
Би трябвало този в Белите брези да е големият, скоро го разширяваха

# 12
  • Мнения: 1 341
Би трябвало този в Белите брези да е големият, скоро го разширяваха
На Барбароните са им направили ремнт и са по-голями. Но 40 деца как ще събереш там? идея си нямам. По-вероятно е да ги съйщо ти препоръчвам Приказка без край. Със сигурност знам, че са правили парти с 45 деца. Виж за възрастните не знам дали ще може да ги съберете, но според мен това е най-готиня клуб в момента. Голям както за децата, така и за родителите. Направен е страхотно.

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
И за "Барбарони" мислихме - утре ще имаме агенти там да видят дали става. Доколкото разбрах има малки и големи "Барбарони" - евентуално да видим за големите...

в Барбарони сме ходили на РД. малко е за 40 деца

иначе всяка година ходим на фирмено детско парти, но не по такива детски клубове, нито във фирмата, ако искаш повече инфо ми пиши на лични.

# 14
  • Мнения: 6 206
Имате ли си представа как се прави парти за 40 деца?
Това е много, много трудна задача и ако някой я приеме с лека ръка не очаквайте много.
За 40 деца аз осигурявам поне 5 аниматора, гледай колко човека ще ти кажат на теб. /пак зависи от възрастта, но колкото по-големи, особено ако има и над 8 год, толкова по-трудно е/.

Общи условия

Активация на акаунт