Върнаха ни от детския център....

  • 783
  • 7
  •   1
Отговори
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
...защото малкия нямал две навършени годинки и ако искам да го оставя трябва да е с придружител в залата за игри. И това става в кварталния център който посещаваме откакто е проходил и досега не е имало проблеми, дори имат и проходилка за по-малките. Другото обяснение което ми дадоха е, че момичето неможе да се справи когато има повече деца, особено ако са по-малки. Направо съм бясна при положение, че имаше само едно дете вътре, а да не ви казвам малкия как се разплака Sad, още ми е жал.
Това изискване от скоро ли е или просто до сега не са го спазвали. Аз знам само, че на три деца трябва да има по един отговорник. 

# 1
  • София
  • Мнения: 3 390
Кой център е това, мила?
По принцип май има подобно изискване, но не го спазват винаги  Confused

# 2
  • Мнения: 2 211
На мен ми се е случвало да ни върнат в София ленд. Чувала съм, че в някои клубове имат възрастова граница от година и половина нагоре, а в други от две години нагоре.

# 3
  • Мнения: 22 751
Почти във всички центрове,в които сме били има ограничение за възраст-2г.Ако искаме детето да играе-с придружител.Според мен е правилно.Едно момиче не можа да гледа и бебе и две-три големи дечица,които не мислят за бебето,като се заиграят.Аз съм стояла с моя син в залите като по-малък.Правили са ми изключение,само ако залата е била празна.

# 4
  • Мнения: 82
Аз също знам, че в някои клубове има ограничение - над 2 години. Може би са имали проверка във вашия клуб и са започнали да го спазват.

# 5
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Става въпрос за "Двете феи" на Хладилника. До сега винаги сме ходили групичка от по 3-4 деца и то всикки под две години и е нямал проблем, та за това ми стана много чудно и реших да ви питам дали ви се е случвало. Но има и нещо друго за което се сещам - до сега винаги собственичката и едно друго момиче са били там, а това момиче днес за първи път виждам, може би не ни пусна защото не ни познава newsm78 знам ли?

# 6
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Ами отидете в следващия... около нас има поне 3 , които харесвам  и няма проблемза малки деца.
Искат децата само да са проходили. В единиясъс сигурност знам,че сменят памперс и слагат на гърне.
Цените са 7 лв. за половин ден и 10 лв. за цял ден.
По-съпо е в мола- 4 лв. на час, но там е за оставяне докато си на кафе в магазина, не за дневен център.

# 7
  • Мнения: 46 484
Предполагам, че всеки клуб си има различни условия и изисквания, аз съм я оставяла само в "Патилнаци", преди да навърши 2 г., никой не ме е питал на колко е.

Общи условия

Активация на акаунт