температура и зъбки

  • 778
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
здравете мами! от 3 дни бебка вдига температура-37.5 ходихме на лекар ,но не е болна,а било от зъбките. с долните нямаше проблеми. затова Ви моля да споделите опита си! ако сте минали вече този период пишете колко време е имало детето Ви температура и кога се появиха зъбките?на 6,5м избиха 2 долни.възможно ли е да я поддържа по-дълго време?     Благодаря предварително!!Много съм притеснена  от тези лекарства!!

# 1
  • Мнения: 5 362
Не сме имали проблеми със зъбите,но съм чувала,че доста деца имат температура,докато им никнат зъби.
Не се притеснявай,щом и лекарят ви е казал,че не е болно детето,значи е от зъбите.
А ти за какви лекарства пишеш?Нещо за Т ли?

# 2
  • Мнения: 84
При такива случаи даваме Панадол бебе, по 2,5 мл на 8 часа.

# 3
  • Мнения: 1 517
Първото зъбче на Иво изби безпроблемно, но на второто беше страшно  Sad Имаше температура 38-39 поне 4, може би дори 5 дни, също и разстройство. Педиатърката каза "зъб" и ни предписа разни работи, от които пък на бебе му излезе обрив  Shocked
В крайна сметка ни спаси Панадол бебе. А зъбчетата се оказаха две!

# 4
  • Мнения: 8 917
При нас от зъбки стана само веднъж така. Давах Калпол  Peace

# 5
  • Мнения: 262
давам нурофен-2,5 през 8 часа.вдига предимно около 03ч и около обед

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Панадол бебе, по 2,5 мл на 4 часа.

# 7
  • Мнения: 6 164
Според мен температурата не е толкова висока, че да даваш Панадол, Калпол или каквото и да е там... Следи я.

# 8
  • Мнения: 262
благодаря на всички! вече сме и с възпалено гърло.снощи беше 38,8  и днес ни изписаха цек-антибиотик! не ми се иска да давам,но май се налага. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт