чувствате ли се претоварени?

  • 468
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да ви призная,че понякога ми стига до гуша! Много обичам 15 месечната си дъщеричка,но е толкова палава и през деня спи само 1 час. Нямам време за нищо. Постоянно иска да играя с нея,а на мен ми омръзва.Искам си свободата. Обвинявам се,че съм лоша майка,за това,че ми се иска час по скоро да я дам на ясла.Но ще се чувствам гузно.
 Офф така се лутам между различни чувства. Споделете, дали и при вас се случва,че да знам дали е нормално или ...

# 1
  • София
  • Мнения: 771
Нормално е, особено на тази възраст. Децата кипят от енергия, искат да се докоснат до всичко, тичат и пипат, а всъщност са още малки за да разбират от молби и обяснения. Имай малко търпение и ще отмине този период. А мислите ти за ясла не са никак греховни. От моя кратък опит за сега виждам само положителни промени в детето, а и в атмосферата вкъщи като цяло.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 385
А може и да не отмине този период-както е при мен. И аз често се чувствам изцедена като лимон и искам време само за себе си, но какво да се прави-като няма, няма Hug Свиква се. Много обичам дъщеря си, но понякога просто ме съсипва. Успех! Peace

# 3
  • Мнения: 5 362
Здравейте, искам да ви призная,че понякога ми стига до гуша! Много обичам 15 месечната си дъщеричка,но е толкова палава и през деня спи само 1 час. Нямам време за нищо. Постоянно иска да играя с нея,а на мен ми омръзва.Искам си свободата. Обвинявам се,че съм лоша майка,за това,че ми се иска час по скоро да я дам на ясла.Но ще се чувствам гузно.
 Офф така се лутам между различни чувства. Споделете, дали и при вас се случва,че да знам дали е нормално или ...
Оф,все едно за мен си писала!Напълно те разбирам!
Нормално е,и аз се чувствам така понякога.Искам почивкаааааа!

# 4
  • Мнения: 82
И аз съм се чувствала така. На тази възраст е много трудно да смогнеш на тези малки фурии Simple Smile
Моята щерка стана по-самостоятелна някъде около 2,5 годинки и сега е рай Joy, но време за себе си пак нямам достатъчно Tired

# 5
  • Мнения: 5 468
И аз се чувствам така. Чувствата ми нямат нищо общо с натоварването и неспиращия й ентусиазъм, както и вечното "мамо", "мамо"... Понякога откачам и крясъците ми озвучават апартамента Sad. Нервите са ми изпънати до крайност.
Наложи се да я спра от ясла, на която бях верен привърженик. Сега чакам с нетърпение февруари или март месец, за да я пробвам пак. Дано я вземат направо в градината, защото април става на 3 г. Rolling Eyes
И на нея й е скучно, и на мен Tired. Мисля, че на градина ще се чувства по-добре, отколкото у нас. А аз - на работа, някъде, дано си намеря работа със свестни колеги.

# 6
  • Мнения: 745
Детенцето ти е във възраст в която кипи от енергия и хич не го интересува колко си уморена - то просто си иска своето.
И аз съм се чувствала така, но всичко отмина. Не се обвинявай, че си лоша майка  Naughty

# 7
  • Мнения: 3 367
..samo da кажа 1е и на децата им омръзва само нас да гледат и поне според моя опит това допринася не малко за нервната картинка..
ли1но аз не виждам нищо нередно в яслите,за гузност и дума не може да става,само добро съм видяла
и последно-аз напълно се отказах да върша нещо докато децата са будни,само се дразня 1е не мога едно пране да нагъна(да не говорим за мене къпане,1истене,готвене и пр)..затова и не пипам ни=що докато не заспят,после хем става по-бързо,хем не се ядсовам..

Общи условия

Активация на акаунт