Даряване на бебешки дрешки

  • 3 256
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте мамчета, искам да ви попитам какво направихте с умалелите дрешки на бебетата и дали знаете за инициатива за даряването им на домове за сирачета. Аз много бих искала да подаря дрешките. Предпоитам да го направя ако има организирано даряване?! newsm03

# 1
  • Мнения: 1 455
Аз дрешките ги подарих,но имам играчки които са ми излишни и бих дарила за някой дом,но нямам възможност да отида на място.Бях писала на една от майките в темата за благотворителност,но така и не се разбрахме конкретно да дойде някой да ги вземе.

# 2
  • Мнения: 7 640
пишете и на мен- аз също имам дрешки за подаряване

# 3
  • Мнения: 1 104
Ако не ти трябват все ще намериш на някои на който да ги дадеш и на който ще му свршат чудесна работа.

# 4
  • Мнения: 1 986
  Може и да опитате в БЧК-те разнасят по домовете за сираци дарени вещи Peace

# 5
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
  Опитай в подфорума "Благотворителни акции...." ,той е точно под Майки(бъдещи и настоящи).


                                                            bouquet

# 6
Аз си давам старите дрехи в църквата в нашия квартал, там ги приемат и после ги раздават на нуждаещи се хора, предполагам, че и с детските дрешки е така, а и до колкото знам във всички църкви събират дрехи.

# 7
  • Мнения: 864
Здравеите момичета,бих искала да ви кажа,че дрешките,който отиват в домовете,изобщо не стигат до децата!Преди време майка ми работеше в такав дом,и е грозна гледка.В момента в който получат дрешки или играчки,те много бързо се разпределят между персонала,и почти нищо не стига до децата!!!От тук на татък решавате вие.

# 8
  • в центъра
  • Мнения: 445
Здравеите момичета,бих искала да ви кажа,че дрешките,който отиват в домовете,изобщо не стигат до децата!Преди време майка ми работеше в такав дом,и е грозна гледка.В момента в който получат дрешки или играчки,те много бързо се разпределят между персонала,и почти нищо не стига до децата!!!От тук на татък решавате вие.
Добре де - какво предлагаш да направим - имам купища дрехи, какъв е смисъла да се трупат в нас? Много приятелки ми дадоха на мен, а аз сега няма на кой да ги дам. Какво да ги правя?

# 9
  • Мнения: 864
Здравеите момичета,бих искала да ви кажа,че дрешките,който отиват в домовете,изобщо не стигат до децата!Преди време майка ми работеше в такав дом,и е грозна гледка.В момента в който получат дрешки или играчки,те много бързо се разпределят между персонала,и почти нищо не стига до децата!!!От тук на татък решавате вие.
Добре де - какво предлагаш да направим - имам купища дрехи, какъв е смисъла да се трупат в нас? Много приятелки ми дадоха на мен, а аз сега няма на кой да ги дам. Какво да ги правя?
Сещам се само да ги дадеш на някои,не бързаи все ше намериш на кои.

# 10
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
   
             Момичета,погледнете все пак в Благотворителност- по-точно първата закована тема  ДБМ-Движение на Българските Майки. Ще се уверите,че има пълна отчетност,мамите дават всичко от себе си,за да помагат на дечицата от домовете и тъй като ходят непрекъснато на посещения няма как персонала да граби.
    Не агитирам,просто и аз до скоро оставях непотребните си дрешки и играчки в плик до кофата.
    Пожелавам ви да получите удовлетвореност,както и да решите да раздадете нещата си.

                                          Hug    bouquet   Hug

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз съм подарила всички бебешки дрешки. Някои дадох на познати семейства, други отидоха в домове (чрез една организация в Добрич- "Майчина грижа"). Нищо не съм задържала в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт