помогнете ми да реша.....

  • 1 375
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035
иска ми се да си купя сушоар с дифузер,но да е евтин,4е мн подаръци съм си наумила да ми купува мъжо,4е още едно нещо ще му дойде в пове4е и накрая може да остана с нито един подарък.....
та се спрях на няколко модела....но нямам представа какви са и дали ще остана доволна  Rolling Eyes
ако някоя от вас е ползвала някой от моделите,моля да ми препоръча  кой да избера.
а ето ги и тях:

СЕШОАР-30лв
-МОЩНОСТ 2000W
-2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ
-3 СТЕПЕНИ НА ТЕМПЕРАТУРА
-АС МОТОР
-ФУНКЦИЯ ОХЛАЖДАНЕ
-ПРИСТАВКА ЗА СТРУЯ
-ДИФУЗЕР


-МОЩНОСТ 1600W
-2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ
-3 СТЕПЕНИ НА ТЕМПЕРАТУРА
-ФУНКЦИЯ ОХЛАЖДАНЕ
-ПРИСТАВКА ЗА СТРУЯ
-ДИФУЗЕР
-цена-19лв


МОЩНОСТ 1800W
-2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ
-3 СТЕПЕНИ НА ТЕМПЕРАТУРА
-ФУНКЦИЯ ОХЛАЖДАНЕ
-ПРИСТАВКА ЗА СТРУЯ
-ДИФУЗЕР
-цена-22лв.

# 1
  • Мнения: 1 243
Ами ти си се спряла на сешоари само от една марка,така че е логично този от 30 лв. да е най-добър. Най-мощен е и си има всичко необходимо!
Моят е на Филипс: ето такъв,    http://www.bgbazar.com/product.php?id=3265&pic=1 ,но честно казано от много време не го ползвам,защото фризьора ми каза,че честата му употреба изгаря косата  newsm78

Успех с покупката

# 2
  • Мнения: 463
и моят е на Филипс и съм много доволна. не си спомням колко струваше, но не беше кой знае колко по-скъп.

# 3
  • Мнения: 1 986
  Моят е на Ровента,доволна съм,но не си спомням колко струва-не беше много newsm78-няма как да изгори косата,ако се ползва правилно Wink-има специални продукти,които предпазват косата от струята на сешоара,и като се държи на определено разстояние-няма проблем Peace

# 4
  • Мнения: 6 617
Първия е най-мощен и ще ти върщи по добра работа

# 5
  • Мнения: 1 035
благодаря ви,момичета за бързите отговори   bouquet

# 6
  • Мнения: 140
Ами първия,най-вече заради мошността.Аз имам Scarlett и е невероятен.По-добър сешоар никога не съм имала-а съм ползвала доста известни марки.

# 7
  • Мнения: 3 453
първият - най-мощен е Peace

# 8
  • Мнения: 1 035
а дали не е мн тежък....
все пак сама ще се правя  Rolling Eyes
и сега ми е трудно,пък съм с един дребен дребееен....
мн бързо ми омалява ръката  Blush

а и от снимката немога да видя зъб4етата на дифузера колко са дълги.....
щото ако са къси4ки ми се струва,4е ще къдри мн ситно....
така ли е или греша?

# 9
  • Мнения: 1 035
никой ли не знае?  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 9 095
аз само ще ти кажа, че сешоара може да е супер, но такива ядове ще береш с тази марка, не залагай на българска, по- добре вземи Филипс, незнам и за Ровента съм чувала че са добри, но това- според мен ще сбъркаш Peace Peace

# 11
  • Мнения: 191
Ами от тези,които си предложила 1вия,но си мисля,че ти трябва някой по-качествен сешоар!Все пак това е коса и трябва да я щадим!

# 12
  • София
  • Мнения: 607
Честно да ти кажа - тази марка не я харесвам, защото е доста некачествена. Изгарят бързо ел.уредите им, да не стане така, че после да съжаляваш....Защо не се огледаш за Коледни намаления? Сега тепърва започват разни промоции. По-добре дай 20 лв отгоре, но си купи някой хубав.
Аз имам Ровента вече 6 години. Много съм доволна от него. Успех в избора!  Peace

# 13
  • Мнения: 9 095
Стаси те е посъветвала отлично, другото, което мога да ти кажа за марката е, че фирмата представител не изпълнява гаранциите, говоря за голяма верига и невинаги евтиното е по- добрия избор или се лиши от нещо друго, но си вземи това което си струва Peace

# 14
  • Мнения: 2 897
Честно да ти кажа - тази марка не я харесвам, защото е доста некачествена. Изгарят бързо ел.уредите им, да не стане така, че после да съжаляваш....Защо не се огледаш за Коледни намаления? Сега тепърва започват разни промоции. По-добре дай 20 лв отгоре, но си купи някой хубав.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт