Имам въпрос относно електрическите четки за зъби...:)

  • 2 190
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Имам въпрос относно електрическите четки за зъби как се почистват,как точно почистват зъбите в зависимост от това дали са на батерии или не?Защото аз искам да си купя с батерии (сменящи се),но не съм сигурна дали това е добър избор...Ако някой е ползвал да сподели мнение предварително благодаря на всички   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 806
на мен ми харесва - определено по - добре се почистват зъбите. Но може да се дължи на вроденият ми мързел Simple Smile

# 2
  • Мнения: 266
Имах четка на NEO със сменящи се батерии и бях много доволна, докато не ми подариха PHILIPS с акумулаторна батерия, с глава масажираща венците ит.н.... Разликата е от небето до земята...
Като цяло ти препоръчвам ел. четките. Според мен доста по- добре почистват от обикновените.

# 3
  • София
  • Мнения: 194
Здравей, аз ползвам ел. четка вече няколко години... разликата межу измитите с нея и само с обикновена е невероятна.... аз лично ти препоръчвам по маркова... без значение дали е с батерии или се зарежда с ток. ачеството е важно. има ли сме и Trisa i Philips - за Триса е по добра , а и Филипс ги правят в Турция все пак....
Успех в избора

# 4
Искам да ви попитам мога ли да използвам електрическа четка за 3-годишно дете и коя марка ще ми препоръчате?

# 5
  • Мнения: 731
Имам ел. четка на Браун и съм много доволна. Много добре почиства зъбите.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 326
Най-новият хит са ултразвуковите, смятам такава да си купиме по-нататък.

# 7
  • Мнения: 1 212
Имам въпрос относно електрическите четки за зъби как се почистват,как точно почистват зъбите в зависимост от това дали са на батерии или не?Защото аз искам да си купя с батерии (сменящи се),но не съм сигурна дали това е добър избор...Ако някой е ползвал да сподели мнение предварително благодаря на всички   bouquet

Относно първото ти питане мисля няма съществена разлика между четките с батерии и електрическите, разликата е, е че едните са по удобни за път, а ектрическите си ги ползваш "дълговечно" у дома.
Е, има различни видове електрически с разни допълнителни опции, но аз имам и с батерия и с ел. ток  на една фирма и разлика няма.....само дето тази с тока не ми е удобна .....
Принципа на работа е еднакъв Peace
Хигиената на самата четка не се различава от хигиената на нормална четка за зъби.....
Четката с батерии и супер избор !
Аз също препоръчвам Браун, ползвах с  години ... докато не подгизна в банята и за 20 - 30 лв не си направих труда да я сервизирам....
Имам чисто нова електрическа , но не я ползвам , от мързел...
А , при проблеми с венците и парадонтоза тези четки имат страхотен ефект  Peace
Просто периодически се подменя главата/ повечето четки имат индикация с оцветяване на космите, която осведомява за  необходимостта от замяна/
Всички уважаващи фирми предлагат консумативи

# 8
  • Мнения: 177
Бих препоръчала Oral B Professional Care на Braun. доколкото съм Запозната те са най_добрите в отношение. бих ти препоръчала от този вид, които са Зареждащи се, Защото определено когато четката се Захранва от ел. мрежата е много по_добре, отколкото с батерии. когато батерията Започне да се изтощава, съответно и качеството на миене се влошава. тези четки, които са със Зарядно, когато са напълно Заредени, издържат по седмица без Зареждане, т.е. когато човек е на път например. а когато човек си е вкъщи, се препоръчва четката да е винаги вкл. , За да може да се постигне идеално почистване на плаката.
според мен инвестицията в една качествена ел. четка За Зъби, определено си Заслужава. оттам нататък остава само инвестицията в накрайници.
почистването на четката става под силна струя течаща вода.

# 9
  • Мнения: 6 167
аз имам Орал.
с нея си мия зъбите.
но понякога почивам от нея.
защото започват да ми кървят венците.
на батерии е.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 476
Използвам електрическа четка Braun с NiMH батерия със зарядно. Зареждам я средно веднъж седмично и съм много доволна от качеството на миене, няма нищо общо с обикновените четки за зъби. Според мен вариантът с акумулаторна батерия е по-добър от този с обикновени батерии. Аз съм разсеян човек, от няколко месеца се каня да купя батерии за  TV-дистанционното, че вече почти не работи, а какво остава да купувам батерии за четката през седмица-две (не зная по колко издържат).

# 11
  • Мнения: 1 555
Използвам от доста години електрическа четка на Браун и съм страшно доволна, определено има разлика между ел и обикновена четка, чувстваш зъбите си някак си по-излъскани, а и малката глава достига и се провира навсякъде !!!

Общи условия

Активация на акаунт