Къде във Варна може да се купи детски грим?

  • 591
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Обиколих всички познати ми магазини за парти артикули.Или въобще не предлагат или са го свършили. Става въпрос за Вега, Министерство на купоните, Куку магазин, Сбъднати мечти.Разбрах, че може да го има по някой книжарница, ама как да тръгна да обикалям всички книжарници във Варна?
Освен това ме интересува продават ли някъде в района на Възраждане, Младост, Владиславово балони със хелий?

# 1
  • Мнения: 17 401
Какво точно представлява този детски грим? Ако имаш предвид грим за момиченца, виждала съм на пазар Чаталжда, в магазина за козметика до кроасаните Браво.

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 18:37 от Венера

# 2
  • в стаята
  • Мнения: 469
Мисля, че бях гледала нещо такова в Кауфланд, но в парфюмерията срещу касата, или аптека беше newsm78. Е няма значение. Дано съм ти помогнала.

# 3
  • Мнения: 46
Става въпрос за бои на водна основа с които се рисуват лицата.Не е само за момиченца, става за всички.Казват му - art face. А има и някакви като моливчета, защото бурканчета са доста скъпички.

# 4
  • Мнения: 17 401
Аха, ясно- тогава провери в магазин Слънчоглед.

# 5
  • Мнения: 1 881
Ако имате магазини от веригата Бонжур, там със сигурност има, сенки, червила, палитри дори. По ТСМ - те има също много сладки, големи палитри по 10 - на лева, но не знам дали са качествени newsm78

Общи условия

Активация на акаунт