Na kolko mesetza se krashtava bebeto ? Ima li iziskvania spored tzurkvata ?

  • 1 084
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 205
Mnogo me interesuva na kolko mesetza e redno da se krasti bebeto ? Dali ima iziskvania v nashta tzurkva za tova koga triabva da se izvarshi krashteneto ? Pri katolicite e sled 3 -tia mestz ? kak e pri nas ???

# 1
  • Мнения: 6 164
Аз не знам да има, ама защо бързаш да го кръщаваш сега? Такова малко бебе като го съблекат голо в тая ледена църква, вътре е ужасно студено. Confused

# 2
  • Мнения: 1 041
Според мен няма изисквания.Ние кръстихме Марти на 3 месеца,защото така ни препоръча отчето,който ни е познат.Той каза,че на тази възраст бебчетата са най-спокойни по време на цялата церемония(която е общо около 30 мин) и не плачат  Peace

# 3
  • Мнения: 678
Няма значение на колко месеца ще сте.Ние кръстихме Анджела на 7 месеца.Знам от моята баба че е хубаво да е на голям църковен празник и да не е в събота/тъй като е ден на мъртвите/Ние си избрах ме 17 септември.

# 4
  • Мнения: 295
Чувала съм че трябва да направи 1 годинка, но защо незнам.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Няма значение на колко месеца ще сте.Ние кръстихме Анджела на 7 месеца.Знам от моята баба че е хубаво да е на голям църковен празник и да не е в събота/тъй като е ден на мъртвите/Ние си избрах ме 17 септември.
И ние тогава  Peace и бяхме на 3 месеца  Hug но след 2 ставахме на 4 де  Joy

# 6
Ние точно на 6 месеца

# 7
  • Мнения: 7 723
В Православната църква няма срок за кръщаване. Хубаво е, обаче това да стане на някой празник, или на именния ден на кръщелника. Мойте деца са Ивета и Анета и сме ги кръщавали съответно на Ивановден и на Света Анна Party

# 8
  • в центъра
  • Мнения: 445
Няма! Ние го кръстихме точно преди един месец - беше на 8 месеца. В църквата попа ни каза, че му водили и бебета на по една седмица  #Crazy ?!? Как става това - незнам  newsm78

# 9
  • Мнения: 5 362
Няма никакво значение.Ние кръстихме Кали чак на годинката.Аз например съм кръщавана на 15 год.
Но по-добре по-рано, според мен.

# 10
  • Мнения: 6 461
Мисля ,че няма срокове.
Най- добре кръщене да се направи  на някой светъл празник.

# 11
  • Мнения: 175
Ева я кръстихме на 20 дена. Беше на Гергьовден. Наистина е хубаво да е на голям християнски празник.

# 12
  • Мнения: 205
Blagodaria za informaciata. Mnogo ste mili. Tova, che ste krastili desata si na praznik mi haresa i she se postaraia i az da izbera niakoia hubava data. Merciiiiiiiiiii  Hug

# 13
  • Мнения: 959
Когато си решите,няма изисквания.Хора по на 30-40 години се кръщават.

# 14
  • Мнения: 2 849
Кръстихме Виктор на 21 дена беше .Малко преди Великден .През цялото време спа ,само за банята се събуди . Wink

Общи условия

Активация на акаунт