ZNAETE LI NE6TO ZA KOZMETIKATA NA COSMOFARMA -ITALIQ

  • 450
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
4UVAM RAZLI4NI MNENIQ ZA TAZI FIRMA DAJE TUK VIJDAM RAZNI RASAJDENIQ ,4E NQKOI Q REKLAMIRAL I PI6EL OT RAZLI4NI PROFILI-EDIN I SA6TI 4OVEK.MOJE PAK PRODUKTITE I DA SA DOBRI RAZBRAH ZA NQKVA MASKA S 4ESAN NQKOI POLZVAL LI E PRODUKTITE NA TAQ FIRMA? Thinking

# 1
Айде стига сте си пробутвали боклуците тук..
Аз ли да ви уча как се прави реклама..
Според мен и ти си един и същ човек ..
Можеше поне кепс лока да си махнеш ..

Иначе, щом толкова искаш мнение - ок.
Преди време кандидатствах за работа за длъжността "Рекламен агент"
И къде мислите се озовах - точно във въпросната фирма "Космофарма".

Та мястото където трябваше да се явя беше в 3-та палата на Пловдивския панайр.
Та там имат една малка стаичка, която се ползва за офис и за склад.
Смешна работа.
Опитваха се да ме зарибят с въпросните продукти - но не останах очарована..
Продуктите не съм ги пробвала, но ако съдим по опаковките .. големи евтинджози ..
Та въпросТният "шеф" ми показваше италианския сайт на продуките (от където всъщност се били внасяли)
И какво става.. гледаш ги на сайта по 10 евро и нагоре.. а в България са по 4-5 лв? Как ви се струва това?  Явно толкова са италиански .. 

# 2
Мал,май явно въпросния шеф не те е одобрил за работа и затова си толкова злобна към тази фирма.Опаковките не са наистина добри защото това е натурална професионална козметика и се обръща внимание на качеството а не на опаковката.Ти явно си някакво по-малко момиче защото по-големите и по-умните знаят че във всички фирми цените за България са от тройно до осморно по-евтини от цените в страната на производителя.Но можеш да говориш за дадено нещо ако си го робвала а ти не си.Но сигурно си на принципа може и аз да фне съм добре ама и на комшията да му е зле или пък комплекси скъпа.Аз съм била в офиса на тази фирма,имат уникална маска с чесън и е сто пъти по-хубава от този дето ги гледаш по телевизията и с кухо съдържание май като теб.А офисите им са не един а три.Явно си объркана по рождение.А за качеството на продуктите говори факта,че на изминалия фестивал на красотата спечелиха първо място.

Общи условия

Активация на акаунт