Как се заджурква Ospexin гранули? - Спешно ми е

  • 1 296
  • 10
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Здравейте! На Алекс му изписаха Ospexin и моя милост трябва да го забърка това чудо и в 12 часа да му го сервирам  Crazy. Става въпрос за Ospexin 250 mg/5 ml.
Мисля, че разбрах какво е обяснено в упътването, но се притеснявам да не объркам нещо. Това, което разбрах, е че както е пълен флакона с гранулите (около половината), напълвам до половината с вода, разбърквам и след това доливам вода до чертичката на флакона. Значи, да използвам цялото шишенце с гранули, а не само част от тях?  newsm78 Правилно ли съм разбрала?

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 22:59 от Deb

# 1
  • Мнения: 5 790
Правилно си рабзрала. Пълниш малко, разбъркваш и после допълваш вода до чертичката, нарисувана на шишето. Бързо оздравяване!

# 2
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Благодаря!     bouquet  Hug    bouquet   Ще почерпя една лъжичка  Joy

# 3
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Toчно така се прави.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Голяма съм овца  #Cussing out Днес сутринта забравих да го сложа в хладилника. По обед се усетих чак Sad Дали му има нещо? Да купувам ли нов?

# 5
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Може и да е извън хладилник.В листовката пише колко дни е трайността в хладилник и колко на стайна температура.Обикновено на стайна е 7 дни,а в хладилник-14 дни.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 1 155
  bouquet  Благодаря    bouquet  Ще падладея аз скоро ама да видим кога ще е  newsm78 От първия път се шашкам, пък какво остава нататък  Crazy

# 7
  • Мнения: 5 790
  bouquet  Благодаря    bouquet  Ще падладея аз скоро ама да видим кога ще е  newsm78 От първия път се шашкам, пък какво остава нататък  Crazy

Мамче, мамче... аз още се шашкам и няма изгледи въобще да ми мине.
Бързо оздрадяване на малкото сладурче!

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
Деб, спокойно и аз се шашках. Нормално е. Разбила си Оспексина правилно. И аз понякога не го държа в хладилника, защото Дияна плачеше, че и е леден като го пие.

# 9
  • София
  • Мнения: 8 272
от вчера и ние пием Оспексин, аз го давам със спринцофката от панадола. Държа го в хлдилника и 30 мин преди приема, вадя разбивам шишето изтеглям нужното количество и то за 30 мин се е стоплило.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Благодаря за отговорите! И аз мислех да започна да го вадя доста по-рано, защото наистина става леден. Още веднъж благодаря!    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт