Да благодарим.....

  • 483
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Знам, че този празник не се празнува в БГ, но ми се иска пускайки тази темичка да дам възможност на всички, които имат желание да благодарят за неща, които са им се случили тази година.
ПОнякога в сивото ежедневие и между бързането за тук и там пропускаме много важни неща, които са част от живота ни. Кажете благодаря и на хората, които имат значение за вас и вашето семейство!

Аз искам да благодаря за това, че сме живи и здрави, за това че се обичаме и сме заедно, че имаме храна на масата си всеки ден,  че нещата при нас в професионален план се развиват повече от добре, за това че имаме толкова добри приятели и близки хора, които ни обичат.
Искам да благодаря за това, че имаме две прекрасни деца, за това че с момиченцето ми преживяхме трудно раждане, но всичко мина без последствия.
Благодаря и за всички вас, който бяхте до мен тази година и в радостни , и в трудни моменти.
БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 1
  • Мнения: 3 098
И аз не живея там,където се празнува,но съЩо искам да благодаря
Благодарна съм,4е оЩе сме живи
Благодарна съм,4е имаме то4но това дете
Благодарна съм,4е имам прекрасно семейство
Благодарна съм,4е Господ винаги е с нас и помага,рано или късно
Благодарна съм,4е постигнахме много
Благодарна съм и на Тандури,4е ми помогна много тази ве4ер  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 257
Освен, че всеки божи ден благодаря, че съдбата ме отведе там, където съм и животът ми се разви по най-прекрасния и неочакван начин, искам днес специално да благодаря за хубавата година и дори последна седмица, които преживях. Случиха се само хубави неща в последните няколко дни, за което не мога да не бъда благодарна. Благодаря на семейството си тук; благодаря на семейството си в БГ- майка, татко и брат ми, които ще имаме щастието да посрещнем за Коледа!; благодаря на всички приятели, които са били и знам, че ще бъдат край мен; благодаря на Господ или който/каквото е там някъде, което ме пази мен и всички, които обичам. Благодаря за риткащата в мен първа рожба... Благодаря за това, че всички сме живи и здрави. Благодаря за това, че имам възможност да мечтая, да очаквам, да се наслаждавам. Благодаря на всичко и всички, заради които мога да се отпусна и да кажа - щастлива съм. Не на последно място - благодаря на страната, в която съм и на възможностите, които ми се дават всекидневно.

И накрая, преди да отнеса Оскара си, Laughing искам да пожелая на всички вас да имате ако не няколко, то поне едно нещо, за което да можете да благодарите в този (а и не само) ден. Бъдете здрави!

# 3
  • Мнения: 7 091
Марица  Hug Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 7 091
G&J, само заради твоите благодарности ще си бутна тази тема във Favorites и когато ми стане тъжно за нещо ще си я чета  Laughing  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт