Дали това е кръв,моля помогнете?

  • 838
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
Днес ,сутринта,когато му сменях памперса видях малко бледорозово петно,отпред!Притеснявам се дали това не е кръв,въпреки че е доста бледо!На следващото сменяне нямаше нищо!
Обадих се на педиатъра,както сигурно всички бихте ме посъветвали,но тя каза,че или е от засъхнало пишкано или ако сме го забелвали!(вечерта само съм го погледнала,не съм натискала силно newsm78)
Искам да попитам на някой случвало ли му се е това,защото много се притеснявам,да не би да му има нещо и аз да го изпусна!
Благодаря ви предварително...

# 1
  • Мнения: 191
Не мисля,че е страшно...някой път се получава и при нас един път се е случвало,но повече не!И никакви странични реакции не е имало!Спокойно!

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Може на дупето да има някоя фистулка (май така се казваше) и да се е разранило малко като се е напъвал!

# 3
  • Мнения: 514
Благодаря за бързите отговори,но не е на дупето,огледах всичко newsm78,а е и отпред на памперса!Дано да му няма нищо! Praynig

# 4
  • някъде
  • Мнения: 4 955
За твое успокоение отиди на лекар ако трябва да му пусне някакви изследвания! Дано да му няма нищо на бебчето Hug

# 5
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Извинявай, ако ти прозвучи грубо, но щом нещо, касаещо моето дете ме притесни, веднага търся професионална помощ.  Peace

# 6
  • Мнения: 6 461
Най-добре го закарай на лекарката да го види детенцето.

# 7
  • Мнения: 539
И на мен ми се е случвало така, да е променен цвета на памперса. Но според мен това беше от самия памперс. Но не искам да те успокоявам, защото не знам точно при теб как е. Провери все пак и миризмата.

# 8
  • Мнения: 514
Благодаря на всички отзовали се,на детенцето ми му няма нищо Peace
Ummaнадявам се да си прочела,че ПЪРВО съм се обадила на педиатъра ни,естествено,че търся първо професионална помощ!Не ми звучи грубо това,което казваш,защото и аз разсъждавам така! Peace

# 9
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Благодаря на всички отзовали се,на детенцето ми му няма нищо Peace
Браво Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 522
Да ти кажа,че това може да е от памперса Grinning.Аз съм забелязвала няколко пъти леко като зацапано петно и съм 150% сигурна,че е от пампата Simple Smile.Ние ползваме "Памперс",ако и вие работата е ясна.

# 11
  • Мнения: 514
Gitaи ние ползваме Памперс,значи
.Ние ползваме "Памперс",ако и вие работата е ясна.
[/color][/color]

Общи условия

Активация на акаунт