уреди Fagor/ Edesa

  • 17 335
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Какво мислите за тези марки? Доволни ли сте от тях?
На мен много ми харесаха фурна и плот за вграждане на Фагор, но тази марка не е много наложена тук май! Споделете мнение!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Нямам преки наблюдения върху Fagor, но съм чувала много добри отзиви от "престрашили се"  Simple Smile  За Edesa впечатленията ми също са положителни - имаме такъв бойлер от 5 години Peace

# 2
  • Мнения: 428
Пералнята на свекърва ми е Fagor, над 10 години работи безотказно.

# 3
  • Мнения: 14 483
майка ми има вградена фурна едеса, доволна е. хубавото за разлика от моята вградена фурна е че таймера е за повече от три часа. ако печеш нещо дълго във фурната само нагласяш на 3 часа и няма нужда повече да се занимаваш. лошото е обаче че тия от интерсервиз узунов /нали само тази фирма ги внася и монтира/ при вграждането не са заземили нещо електричеството на фурната и бие слабо ток.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
Имам хладилник и съдомиялна Фагор-много съм доволна.

# 5
  • Мнения: 2 700
Имам пералня Фагор на поне 10 години и не е мръднала.
Марката е испанска.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Имам хладилник с фризер Edesa,котлоните и фурната ми са също Edesa,майка ми има такава пералня и до сега да не чуе дяволът не сме имали никакви проблеми. Иначе хич не съм фен на Узунов още от време оно. Това обаче не ми пречи да си купувам неща от магазините им. 

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
Имам пералня и хладилник с фризер на Fagor Много съм доволна.На последното изложение Стройко си харесах и фурна и плот за вграждане,от същата марка.

# 8
  • Мнения: 52
Много се радвам на положителните ви отговори!  Laughing
Много ми харесаха уредите на картинка в каталога!  Wink
Този плот съм си харесала:
http://www.fagor.com/mun/pub/productos/index.html
Струва около 550 лв, но малко ме притесняват сензорните бутони, мислите ли че се развалят бързо?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 951
За сензорните бутони не знам.Мисля,че могат да се включат при най-малко съприкосновение с тях,но не знам. Аз готвя на газ и съм си избрала газови котлони за  вграждане+котлони за бързо нагряване.

# 10
  • Мнения: 2 259
Абсолютно всичко у нас  е на Фагор и Едеса.Много съм доволна,и от сметките де.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За Фагорите и Едесите НЯМА рез. части.
Инак са добри уреди - да.

# 12
  • Мнения: 1 418
Имах вградени фурна и плот на Фагор,много бях доволна.Няма да сгрешиш.А сензорите са много удобни,защото можеш да си заключиш котлоните,има за остатъчна топлина,и най-важното-много лесно се почиства.Сега имам фурна на Горение пак със сензори-супер е.Успех! newsm10

# 13
  • Мнения: 2 259
Е тази глупост не трябваше да я пишеш.Кой ти каза ,че няма?Аз лично съм се възползвала от сервизните им услуги.Не подвеждай други хора по този начин,моля. Laughing
Сервизната база на "ИНТЕРСЕРВИЗ УЗУНОВИ" се намира на ул.Девня 14 в град Варна.В София на бул."Стамболийски".
п.с. Като си купих пералнята Фагор имах проблем с един от диодите на дисплея.Обадих се и след 2 дни ми смениха целия дисплей.Не съм плашала5 или 10 лв.,както искат други фирми за транспорт.Дойдоха,извиниха се.Случват се и такива неща.Но нищо друго,да чукна,не ми е мръднало.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
valikir - аз не съм казала, че хич няма рез. части, а че няма налични (в голяма степен).
Ти си от Варна - ОК, но само и единствено там се правят поръчки за части и се чака по около 20-30 дни доставката.
И моля те - проучи малко с какво се занимавам, пък тогава квалифицирай.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт