кога ви остава време за секс

  • 3 909
  • 60
  •   1
Отговори
питам защото при нас става дефицит и то по моя вина-като приспя  сина ми  в 9-9 30 и съм труп мъжа ми е кисел и въобще

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Кой е казал,че само вечер може....  smile3521

# 2
  • Мнения: 497
Ами ако включиш мъжа си повече в отглеждането на вашето дете, може би няма да си труп и ще ти се иска да се любите. А той вместо да се цупи, що не помисли малко  Close

# 3
  • Мнения: 3 360
питам защото при нас става дефицит и то по моя вина...
Място за вина тук не бива да има!Не си уморена и капнала от почивка и мързелуване,нали? ThinkingТрябва най-вече разбиране да има от двете страни ...а време все ще се намери при добро желание Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 8 917
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 183
Най-добре при смяната на лятното със зимно астрономическо време.

Извинявай.
Опитай да не приспиваш бебчо с дрехи за сън,така като го приспиш, ще трябва да станеш да се съблечеш, а като вече си станала-марш в банята за един душ и готово-вече си се разсънила.
Ужасно е, че трябва да се дават указания по тази тема... а, преди ...

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Предимно сутрин, преди да станем от леглото.

# 7
  • Мнения: 809
питам защото при нас става дефицит и то по моя вина-като приспя  сина ми  в 9-9 30 и съм труп мъжа ми е кисел и въобще
И аз съм труп. Затова, когато "трябва", го приспива той. Доста честичко му се налага обаче, но той не възразява. Laughing

# 8
  • Мнения: 2 197
Спокойно, ще си нагодиш режима. Първия месец аз заспивах  права , докато кърмя и във всеки един момент и то при положение, че имах бебе мечта, което спеше цяла нощ непробудно до 9 сутринта. В следствие на това секса го бяхме ограничили до 2-3 пъти седмично. После свикнах и вече намираме повече време, по-често сутрин след като сме нахранили събуденото бебе. А като почнахме да я оставяме за 1-2 дена на баба и пък сме като отвързани. Няма страшно, така или иначе няма да се уморяваш по-малко, но ще намериш време и за това.

# 9
  • Мнения: 3 334
и сутрин и вечер,когато и да е,стига да сме усамотени /случвало се е и през деня/.Стига да имаш желание Wink

# 10
  • Мнения: 745
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes
Peace Peace
Таткото докато приспи мъника, ти в банята.

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
питам защото при нас става дефицит и то по моя вина-като приспя  сина ми  в 9-9 30 и съм труп мъжа ми е кисел и въобще
Уф, често и при нас е така  Confused За любимия на мъжа ми сутрешен секс пък изобщо да не говорим... И все пак- намираме време  Grinning

# 12
  • Мнения: 82
В повечето случаи вчер, след като малката заспи. Оправям я и я слагам в леглото и бегом в банята, а тати остава със задачата да я приспи докато се върна, че иначе..... заспивам.

# 13
  • Мнения: 3 499
Винаги има време за секс. smile3508 luvbed

# 14
  • Мнения: 1 043
аз гледам да се измъквам обикновенно че нещо нямам настроение - още ме държи както се казва  Whistling , ама на няколко пъти неможах да се размина  Mr. Green , иначе време има мнооого , само да има кой да иска  Crazy , даже щерката се усеща ако вземе да ми се натиска татко и и си отива в стаята да си играе - след половин час ни се вясва и ни пита нагушкали ли сме се  hahaha Joy , при което мен ме хваща малко срам - а баща и хич - явно на него се е метнала  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт