Как да си отложа цикъла

  • 2 581
  • 16
  •   1
Отговори
На нова година ще съм в чужбина, пък точно тогава ми се пада да съм в цикъл. Някой може ли да каже как мога да го изместя, защото ще се пръсна от яд - отивам на топло, на море, а пък няма да мога да се къпя.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
за девет месеца ли?

# 2
  • Мнения: 2 386

 Mr. Green Grinning


С противозачатъчни.Ясмин са най-безобидните на пазара,но все пак се консултирай с лекар.

# 3
  • Мнения: 5 370
Primolut Nor-5=полzвала сЪм го лиЧно, имаШе реzултат, бяхме на морето. ПЪрвите 2 цикЪла след приемането му бяха малко по=кратки и слаби, после всиЧко си дойде на мястото.

# 4
  • София
  • Мнения: 946
С противозачатъчни - започваш да ги пиеш няколко дни преди деня, когато очакваш да ти дойде и ги спираш като се прибереш от чужбина. До 1 седмица след това ще ти дойде. Питай в аптеката кои противозачатъчни да си купиш. Аз така 2 пъти си отлагах цикъла - за пътуване в чужбина и за море. Нямах никакви проблеми след това. Даже след 1 месец забременях Grinning

# 5
  • Мнения: 3 334

 Mr. Green Grinning


С противозачатъчни.Ясмин са най-безобидните на пазара,но все пак се консултирай с лекар.

 Peace Peace Peace или целесте!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
целесте - то ще да е Cilest вероятно newsm78
не бих пила хормонални препарати без консултация с гинеколог.

# 7
  • Мнения: 3 334
целесте - то ще да е Cilest вероятно newsm78
да много точно..................просто не се сетих ooooh!

# 8
Много благодаря, скоро ще ходя при моя гинеколог и с него ще се консултирам. Ама не знам с тия противозачатъчни. Миналото лято така пробвах и вместо да го отложа си бях 15 дни в цикъл. Но благодаря ви много. То най-добре за девет месеца да го отложа, ама вече ще ми станат много малчовците, имам вече два броя.

# 9
  • Мнения: 1 316
Примолут-Нор 5. Пиеш едно хапче сутрин и едно вечер. Като го спреш, ти идва след 2 дни. Само че ако имаш ПМС, ще те държи докато не спреш хапчетата. Sick

# 10
  • Мнения: 673
Е добре де, какво пречи цикъла на къпането  newsm78
Един тампон забучваш и си готова.

# 11
  • Мнения: 1 986
 Аз не бих заложила на противозачатъчни,особено ако нямам намерение да ги пия постоянно NaughtyПосъветвай се с гинеколог-на мен,за същата ситуация ми изписа Дуфастон Peace

# 12
  • Мнения: 208
Питай в аптеката кои противозачатъчни да си купиш.
Слушам и не вярвам на очите си  Joy От кога аптекарите станаха компетентни да предписват ХОРМОНАЛНИ препарати. Това,което е добро за един е абсолютно неподходящо за друг - зависи от нивата на хормоните и само лекар може да определи какво е подходящо. Замислете се малко преди да давате съвети защото някой може и да ви послуша.

# 13
  • Мнения: 2 936
Е добре де, какво пречи цикъла на къпането  newsm78
Един тампон забучваш и си готова.

 Rolling Eyes не бих казала че е много хигеенично така....

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз пих Оргаметрил. Peace Не са скъпи, около 5 лв. май бяха и като ги спрях ми дойде след 3 дни. Само не помня как се пиеха- мисля само по едно сутрин. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт