Сносни играчки по около 3лв

  • 1 855
  • 15
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Мацки,моля ви за помощ!
Интересува ме някъде някой да е срещал толкова евтини играчки,които да не изглеждат супер китайски боклуци.Става въпрос и за по-голяма бройка ,около 20бр.Трябват ми за едно тържество на дечица в ясла.Аз ще обикалям магазини и складове,но знам,че вашта помощ е безценна ,както винаги:hug:

# 1
  • София
  • Мнения: 1 324
Има едни големи пликове с животни - домашни, от джунглата и др., пластмасови са, китайски, но са направени добре, с прекрасни ярки цветове и са безопасни. Виждала съм ги в много магазини за играчки. Последния плик, който купих беше с доста големички 3-4/12-13 см. лъв, тигър, пантера, маймуна, хипопотам и не помня още какво. Като разделиш цената на броя играчки, мисля, че ще ти се вържат около 1-2 лева.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 324
Нещо такова: http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=1023
Има по-смотани и по-малки, има и доста големи и много сладки.

# 3
  • София
  • Мнения: 480
Ако имаш възможност, непременно отиди в книжната борса на София прес- срещу Окръжна болница. Там има поне 10-на склада и складчета с играчки всякакви. Цените са доста по-ниски от магазини и книжарници, разнообразието- огромно. За количество ще ти направят и отстъпка (около 30% предполагам). Няма да си тръгнеш с празни ръце, гарантирам.  Grinning
Оттам купувах за малката играчка-локомотив, която е от няколко подвижни пъстри заоблени (без ръбове) елемента, така че се раглобява и сглобява лесно. Идеална е за ясленска възраст  Grinning Струваше 4 лв (за единична бройка).

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 15:54 от Пух

# 4
  • Мнения: 259
Ако имаш възможност, непременно отиди в книжната борса на София прес- срещу Окръжна болница. Там има поне 10-на склада и складчета с играчки всякакви. Цените са доста по-ниски от магазини и книжарници, разнообразието- огромно. За количество ще ти направят и отстъпка (около 30% предполагам). Няма да си тръгнеш с празни ръце, гарантирам.  Grinning
Страхотни неща има там.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ако имаш възможност, непременно отиди в книжната борса на София прес- срещу Окръжна болница. Там има поне 10-на склада и складчета с играчки всякакви. Цените са доста по-ниски от магазини и книжарници, разнообразието- огромно. За количество ще ти направят и отстъпка (около 30% предполагам). Няма да си тръгнеш с празни ръце, гарантирам.  Grinning
Страхотни неща има там.
Книжната борса на София прес след хотел Плиска ли е или бъркам?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
мерси за инфото ще се възползвам

# 7
  • Мнения: 2 197
Ако имаш възможност, непременно отиди в книжната борса на София прес- срещу Окръжна болница. Там има поне 10-на склада и складчета с играчки всякакви. Цените са доста по-ниски от магазини и книжарници, разнообразието- огромно. За количество ще ти направят и отстъпка (около 30% предполагам). Няма да си тръгнеш с празни ръце, гарантирам.  Grinning
Страхотни неща има там.
Книжната борса на София прес след хотел Плиска ли е или бъркам?
Да, следващата спирка, когато се върви от центъра към кварталите.

# 8
  • София
  • Мнения: 557
Нещо такова: http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=1023
Има по-смотани и по-малки, има и доста големи и много сладки.
Е, супер! Малко въпроси-Наистина ли е безплатна доставката? Ти пазарувала ли си от там? Качествени ли са?

# 9
  • Мнения: 5 228
Зависи за каква възраст ти трябват. Аз купувам на дъщеря ми от книжарницата в Sky City Center в Гео Милев хубави картонени пъзели. Състоят се от 5-10 части, подходящи са за 2-3 години, най-евтините струват 3.50.

# 10
  • Мнения: 1 679
Да, има доста симпатични плюшени играчки около тази цена - вярно, миниатюрни са, ама симпатични

# 11
  • София
  • Мнения: 1 324
Нещо такова: http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=1023
Има по-смотани и по-малки, има и доста големи и много сладки.
Е, супер! Малко въпроси-Наистина ли е безплатна доставката? Ти пазарувала ли си от там? Качествени ли са?

От Вегатойс не съм пазарувала, но тези животни ги има в повечето магазини за играчки и наистина са много сполучливи, издържат на всякакъв тормоз.

# 12
  • София
  • Мнения: 700
Ако имаш възможност, непременно отиди в книжната борса на София прес- срещу Окръжна болница. Там има поне 10-на склада и складчета с играчки всякакви. Цените са доста по-ниски от магазини и книжарници, разнообразието- огромно. За количество ще ти направят и отстъпка (около 30% предполагам). Няма да си тръгнеш с празни ръце, гарантирам.  Grinning

Peace От там пазарувам играчки за всички близки дечица за Коледа последните 3 години. Като вземеш повече неща ти правят отстъпка.

# 13
  • Мнения: 29
тичай  в  левчето!

напомняш ми за вица  със  шкембето  за  6 стотинки hahaha hahaha

# 14
  • София
  • Мнения: 1 845
Има от дървените пъзели на Ейхчхорн напримир по 3 лв/12-тина елеминта.В Хиполенда видах такива крава, коза, прасе.../.Ако отидеш до Симбата , сигурно и нещо дрего подходящо ще намериш и с отстъпката, ще ти се врже точно.
Има картонети пъзели на Д-тойс в рамките на 2-3 лв. Имат магазин на Парчевич. Иначе сега са пуснали от техните пъзели в Бонжура или в Хиполенда/забравих къде точно-една приятелка ми се похвали.Румънски са, хубави били.
http://www.bgbazar.com/shops/d-toys-puzzles/3/-да се ориентирате за цените.
http://www.dtoys.ro/modules.php?name=produse&e3=16

Леле, чак сега забелязах, че си питала преди един месец.... Embarassed

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 23:36 от marissha

Общи условия

Активация на акаунт