Как се казва на галено....

  • 5 743
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
на Йоан? И имате ли други идеи за нещо сходно на Иван? Току що прочетох Йован, ама не ми харесва newsm78

# 1
  • Мнения: 5 228
Едно от приятелчетата на дъщеря ми се казва Йоан и галено го наричат Йони. Сходно на Иван - Иво.

# 2
  • Мнения: 338
Йоан-Йони

# 3
  • Мнения: X
Едно от приятелчетата на дъщеря ми се казва Йоан и галено го наричат Йони. Сходно на Иван - Иво.

Да, но йони в тантрата значи .....  Blush Буди разни асоциации.  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
Спокойно, много малка част се занимават с тантри и мантри  Grinning
Темата е по-скоро за нашите деца май  newsm78

# 5
  • Мнения: X
Спокойно, много малка част се занимават с тантри и мантри  Grinning
Темата е по-скоро за нашите деца май  newsm78

Така е, просто го вметнах.
Иначе по темата мисля, че самото име е твърде кратко и само по себе си галено, за да му измисля друго галено.

# 6
  • Мнения: 5 577
Сходно на Иван - направо Иван.
Що пък да е Йоан?  Crossing Arms

# 7
  • Варна
  • Мнения: 552
Ако случайно ще кръщавате дете на дядо Йордан и ще го пишете Йоан, то знайте че няма да празнува с дядо си на 6.01,а на 7.01.на Иванов ден.
Ако случайно ще кръщавате дете на дядо Иван и го пишете Йоан,то не разваляйте хубавото име само защото другото е много модерно.

# 8
  • Мнения: 27 524
На моя приятелка така се казва малкият син и той си се кръсти Уа  Laughing  Така вече му казваме всички  Grinning

# 9
  • Мнения: 5 468
Ако случайно ще кръщавате дете на дядо Йордан и ще го пишете Йоан, то знайте че няма да празнува с дядо си на 6.01,а на 7.01.на Иванов ден.
Ако случайно ще кръщавате дете на дядо Иван и го пишете Йоан,то не разваляйте хубавото име само защото другото е много модерно.
ХУбаво..., какво значи хубаво, след като всички имаме различни вкусове? На мен, например, не ми харесва Иван, но Йоан ми харесва ...и то доста, сега като се замислих.

# 10
  • Мнения: 5 577
На мен, например, не ми харесва Иван

 Shocked Sick Tired Е как можа.

# 11
# 12
  • Мнения: 27 524
Йо-Йо  Party Party Party

# 13
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
А защо трябва да се казва  на галено?
Моята дъщеря е Йоанна и на никой не позволява да се обръща към нея с разни производни като Йони,Ани и пр.

# 14
  • Мнения: 5 468
На мен, например, не ми харесва Иван

 Shocked Sick Tired Е как можа.
Embarassed Embarassed Embarassed Разбира се, имах предвид, като изключим твоя Иван Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт