за при4еската

  • 1 924
  • 13
  •   1
Отговори
здравеите.4удех се какво ли е актуално тази година?ниакои 6те ми помогне ли?благодариа  ви предварително.  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 060
Здрасти

Дължините на косите се скъсяват, цветовете са топли - тъмно руси и кестеняви. Филираното каре е писъка на модата през този сезон. Това са тенденциите от седмицата на модата и фризьорството във Франция!

# 2
Това филирано каре ме заинтригува. Я го обясни по-подробно.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 060
Ох, малко ми е трудно, но....
Ами нали знаеш какво представлява класическото каре - косата е отрязана на черта, но е по-дълга отстрани на главата отколкото отзад. Е, същото, но дължината е филирана. Много е шик. Аз самата съм подстригана така. Надявам се, че успях да опиша.

# 4
  • Мнения: 2 631
Ох, малко ми е трудно, но....
Ами нали знаеш какво представлява класическото каре - косата е отрязана на черта, но е по-дълга отстрани на главата отколкото отзад. Е, същото, но дължината е филирана. Много е шик. Аз самата съм подстригана така. Надявам се, че успях да опиша.



Най - добре хвърли по една снимка да го видим тва каре...  Sunglasses

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
 Виктория Бекъм с новата си прическа е най-яркият пример, тя е подстригана точно така.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 060
Да, точно така. Виктория Бекъм била подстригана така. Не съм виждала нейна снимка, но мои познати ми казаха, като ме видяха с новата прическа. За съжаление все още нямам снимка, но ще кача веднага щом имам.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=49459&photo=4

Ето я Викито - страшно стилна прическа, тя всъщност винаги е фешън независимо дали с дълга или къса коса!

# 8
Не се ли бъркате нещо. Според мен на снимката тя е с вързана коса, а отпред й висят кичурите, защото е филирана. Глбедала съм нейни снимки след тази, където е в Париж и е с дълга коса.

# 9
  • Мнения: 661
Ето няколко снимки на Victoria Beckham, където косата и изглежда добре, въпреки че не смятам че говорим за тази прическа


# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Точно в Париж е с новата прическа, дори тази снимка с Кейти Холмс която пуснах е от Париж.Снимката е от списание HELLO, където Виктория отбелязва ярко присъствие във всеки брой.

# 11
  • Мнения: 2 936
Виктория не я бърка утре да отиде и да си удължи косата.... Mr. Green
и пак да е с дълга... Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 2 060
да, това е прическата, но е класическо каре. Филираното стои по-небрежно и е по-лесно за поддържане.....

# 13
  • Мнения: 154
opredeleno tova e pricheskata,koiato shte si ostane klasika v janra,neshto kato rysoto- vinagi e aktyalno:)

Общи условия

Активация на акаунт