любима поза за кърмене

  • 1 022
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 277
Здравейте!
мислех си, че ще е хубаво да изброим различни - стандартни и шантави пози за кърмене, за да разнообразяваме репертоара...сигурно ще е полезно на нови кърмачки...аз до скоро си мислех, че не мога да кърмя в друга поза освен седнала, но напоследък откривам и други...
в кои пози ви е най-удобно да кърмите според различни ситуации???

# 1
  • Мнения: 1 043
легнали се кърмим най добре  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 401
...аз до скоро си мислех, че не мога да кърмя в друга поза освен седнала, но напоследък откривам и други...

Ааааа.. не така! Първо сподели кои пози си открила, пък тогава ще си споделям "моите" си!  bowuu

Миии и аз най-вече седнала, особено по обществени места  Joy Каби като беше съвсем малък, кърмех най-вече легнали, за да можех и аз да поспя. Преди 2 дни пробвах кравешката или как точно се казваше не-нам.. малко ми е смешна, но пък се оказва доста полезна, когато искам да го приспя директно в креватчето.

И както обичаш да ми казваш, за да се "изгавриш" с мойта нежна кожа - интересна тема, ще я следя!   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 3 648
легнали се кърмим най добре  Mr. Green
и ние гака!
а каква е тази кравешка поза?

# 4
  • София
  • Мнения: 277
ми на четири крака над детето...точно като крава... аз точно заради нея пуснах темата, защото открих, че така ми е най-лесно да я приспивам мойта хубосница...та се чудех дали няма и други такива хитри пози...

# 5
  • Мнения: 750
Легнали. Така се и гушкаме чудесно, докато се кърмим. Wink

# 6
  • Мнения: 3 425
Легнали  Peace

# 7
  • Мнения: 566
Легнали. Така се и гушкаме чудесно, докато се кърмим. Wink
И ние така

# 8
  • Мнения: 2 309
Легнали ми и най-удобно на мен, а като заспи детето само ставаш. Кравешката - ползвах я като ми беше намаляла кърмата, ама кръста ти заминава. А детенце най-обича права да съм и да я люлея, а тя да се гушка легнала, ама така пък ти окапват ръцете, вече я слагам и седнала срещу мен на коляно, друга - аз по гръб - тя по корем отгоре ми ooooh!

# 9
  • Мнения: 47 902
любима ми е-легнали пред телевизора,а иначе всякак можем  Laughing

# 10
  • Мнения: 875
а аз да попитам - когато кърмите легнали и бебенцето заспива, кога се оригва?

# 11
  • Мнения: 1 341
а аз да попитам - когато кърмите легнали и бебенцето заспива, кога се оригва?
Не се оригва  Peace
По темата....ами легнала ми е най-удобно.Иначе доста пози опитах,за да накарам моята принцеса да суче от дясната гърда....но ефект нулев.

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Любимата и най-удобна за мен поза е пред РС.Практикувам я вече шести месец Peace.

# 13
  • Мнения: 2 381
Легнали-това е най-удобната за мен поза Peace
Бебка не се оригва Mr. Green

# 14
  • Мнения: 232
Легнали. Така се и гушкаме чудесно, докато се кърмим. Wink
Peace

Общи условия

Активация на акаунт