Карта за играчките на Памперс-откъде?

  • 41 328
  • 727
  •   1
Отговори
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Вчера прочетох реклама в едно списание за някаква игра на Памперс, в която се изрязват мечетата от опаковките, лепят се в някаква карта и получаваш играчка. В тукашните магазини е знаеха нищо по въпроса. В рекламата пишеше, че карти се получават от магазините. Но от кои newsm78Може би от по-големите от рода на Билла? Някой ще ми даде ли инфо? А евентуално и сайт на вносителите?

# 1
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
И аз видях рекламата, търсих в сайта на вносителите някаква инфо, но нищо не се споменава. Ще следя и аз темата.

# 2
  • Мнения: 3 457
аз дали мога да участвам,като не си ги купувам от БГ? newsm78

# 3
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
аз дали мога да участвам,като не си ги купувам от БГ? newsm78
Доколкото видях на сайта на памперс тази "промоция" важи и за другите страни. Влез ако искаш там и погледни.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
я и аз да се запиша да следя темата Wink дано някой ни светне Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
а тя играта важи ли изобщо за БГ?
Иначе като гледах пак дават кубчетата на фишър прайз за 2 - 8 етикетчета трябват, за 3-те -12...до 31 дек...но това е за русия...за щатите пък има друга игра...с разни яки награди...

# 6
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А кой бяха вносители?Проктъл и Гембъл ли?Имат ли сайт, защото през Гугъла нищо не м даде

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
те са, имат сайт, но там нищо не пише....http://www.pgbalkans.com/bu/products.asp

# 8
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И сега какво, ще си останем само с рекламата и надеждата Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
хаххахаха, ми знам ли, а тази реклама къде я чете , няма ли повече инхфо, телефони или нещо такова?
Въпреки, че аз чесно казано за 2 кубчета няма да купя 8 пакета памперси за 1 месец Wink

# 10
  • Мнения: 2 197
хаххахаха, ми знам ли, а тази реклама къде я чете , няма ли повече инхфо, телефони или нещо такова?
Въпреки, че аз чесно казано за 2 кубчета няма да купя 8 пакета памперси за 1 месец Wink
Няма телефони, нищо няма, рекламата е всъщност на Фишер Прайс, а долу има едно семпло лого на Памперс. Иначе пише дословно: "Купете пелените Памперс, съберете определения брой мечета ... залепете ги на специалната карта, която сте получили в магазина или в родилния дом. Попълнете данните си и я изпратете в плика, който сте получили с нея." Значи освен картата трябва да има и плик. Жалко, че онзи ден изхвърлих плика на вносителите на  Памперс, които ми бяха пуснали листовката за 6-те месеца. Можех да проверя дали те движат въпросната промоция. Иначе рекламата аз я видях в списание "Моето дете"

# 11
  • София
  • Мнения: 43 903
http://www.pgbalkans.com/bu/contact.asp

ами ето им телефоните, може да звънне някой, че аз съм без домашен, а гсм-то ми е спряно Sad

# 12
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
В понеделник ще звънна и ще докладвам.
А на големия пакет има 2 мечета, пък и от аптека, където продават и на бройка мисля да си поискам пакетите, след като останат празни

# 13
  • Мнения: 7 803
а къде са тези мечета  Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
отстрани при баркода.

Общи условия

Активация на акаунт