Препоръчайте фирми за блиндирами врати, дограма и паркет

  • 724
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 639
Здравейте мами, скоро си купихме апартамент и очаквам до седмица две да се нанесем в него, затова ще ми трябва вашата помощ Simple Smile
искам предварително да съм подготвена за цени и коректни фирми за блиндирана входна врата, PVC дограма и циклене и лакиране на паркет.
Ако някой наистина е доволен от някоя фирма, ще бъда много благодарна ако ми съдейства  Grinning
е и ще почерпя после  Peace
а забравиш само да уточня че става въпрос за София
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Лятото правихме рвмонт.Блиндираната входна врата ни е от Транспрогрес-най-изгодна оферта ни предложиха,най-кратки срокове и ги спазиха.В някой от шоурумовете им сеправят поръчките и можеш да си направиш каквато искаш врата,в смисъл ти си избираш покритие,брави,заключване.На повечето други места са сложили цена 800 и нагоре и ако щеш Wink
Дограмата си я поръчахме от Стилпласт-също съм доволна.
За паркета не мога да ти помогна,защото не стигнаха парите до там Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 40
Туна дор.Турски са ,но са хубави и луксозни.Цената им почва от 900 лв.Имат и интернет адрес

# 3
  • София
  • Мнения: 639
Благодаря  galq4 и d_velinova   bouquet ще проверя посочените от вас фирми и дано се спра не нещо добро и за добри пари  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 668
За мен най - добрата дограма предлагат фирма " ВАЛДА " - коректни са , работят много добре и в кратки срокове . Предлагат и вътрешни интериорни врати , на нас ни правиха и зимната градина . Просто нямам никакви забележки  Peace За врата - само " Солид " , нашата е някаква неизвестна и ми скъсва нервите . С паркетите не съм запозната  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт