СКОрОСТНА ДИЕТА

  • 3 869
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Тази диета сьм си я преписала от пьрвите броеве на вестник ГрАцИя  - през далечната 1993год .Тя е предимно за корем-ханш-бедра. Ето и самата диета;
         1 ден;
 закуска;1 сухар;1 кафе                                    
 обяд;150г. телешко месо;зеленчуци
 вечеря;половин кисело мляко
         2 ден;
 закуска;1 чаша доматен сок;кафе
 обяд;70гр.шунка;зеленчуци
 вечеря;варена тиква
        3ден;
 закуска;1 ч.к.мл.;кафе                  
 обяд;1 или 2 сварени картофа    и  вечеря;1ч.бульон

# 1
  • Мнения: 8 905
Аз, доколкото имам известен опит с диетите, смятам, че за три дни почти нищо не може да се свали. И това, което се свали за три дни, ще се възвърне незабавно при първото по-нормално хранене.
Това си мисля аз. Но все се надявам да открия някаква "чудотворна " диета!  Wink Дали пък не е тази?!
Ти самата пробвала ли си я тази диета? И какви бяха резултатите?

# 2
  • София
  • Мнения: 35 814
Интересно ми е как така е за   корем-ханш-бедра.  newsm78
Това е несериозно ooooh! и за 3 дена нищо не се постига - подкожната мазнина почва да се топи на 8 ден и то при лечебен глад /чай, мед, плодове/. Ако си похапваш белтъчини това ще стане по-късно.
 

# 3
  bouquetстрахотно-мисля да я пробвам.Скоро имаме среща на курса от университета и ми се иска
да изглеждам добре.Е,не само за срещата,а по принцип.Нали сме жени

# 4
  • Мнения: 191
Интересно ми е как така е за   корем-ханш-бедра.  newsm78
Това е несериозно ooooh! и за 3 дена нищо не се постига - подкожната мазнина почва да се топи на 8 ден и то при лечебен глад /чай, мед, плодове/. Ако си похапваш белтъчини това ще стане по-късно.
 
Абсолютно да...а и денис е бая наясно с тия работи.

# 5
  • Мнения: 1 424
А колко кг се свалят с тази диета? И менюто повтаря ли се или цялата диета си е само 3 дни?  Thinking Иначе не ми се вижда трудна.... но сподели повече инфо,моля    bouquet

# 6
  • Мнения: 82
Sagaliavam,4e ne uspiax da ia napisha cialata,no neshto stana s kom putara mi.Tia e s prodalgitelnost-7 dni.I razbira se otslabvash s nai-mnogo 5-6kg.No vse pak tova e strogo individoalno.Az nepretendiram,4e sam mnogo veshta v dietite,samo imam okolo 20 godinki zanimania s tiax.Shte se opitam da izpratia i ostanalite dni ot dietata,razbira se,ako niakoi ima gelanie.Oshte vednag se izviniavam za neuspeshnata tema,no mi e za parvi pat! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 82
  Продалжение на диетата; 4 ден;закуска;портокапов сок;1 кафе     обяд;150гр.риба     вечеря;зеленчуци и сирене      5 ден;закуска;1ч.к.мл.;1кафе       обяд;150гр.телешко месо   вечеря;салата от зеле      6ден; закуска;доматен сок;1кафе        обяд;1варено яйце;40гр.сирене    вечеря;варена тиква        7ден;зануска;портокалов сок;кафе     обяд;150гр.риба   вечеря;зеленчуци .Това е цялата диета.Надявам се на някоя от вас да сьм от полза. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 813
 Tired  И аз гледам с недоверие на скоростните диети. Може да сваля 1 2 кг,корема ми ще изглежда плосък,но след 2 3 дни всичко си е по старо му.

# 9
  • Мнения: 82
Ами реално погледнато ЯПОНСКОТО чУДО е сьщо доста бьрза диета защото с нея се предполага че трябва да се свалят през пьрвата седмица по 1кг. на ден.През втората по 800гр. на ден.Но аз специално не гледам толкова кантара колкото  обиколките на т.;х. и т.н.Като се има напредвид че с годините кокалчетата малко повече  натежават.Това е моето скромно мнение. newsm53

# 10
  • Мнения: 82
Добьр ден на всички. LaughingЗа мое голямо сажаление виждам че няма голямо доверие кьм поднесената от мен тема.Но все пак аз искам да споделя моите резултати.Вече сьм минус 5кг.Днес ми е 6 ден.рЕШИХ да я направя още 1 седмица.Все пак се радвам че мога да споделя с вас моето постижение. newsm53

Общи условия

Активация на акаунт