Одобрявате ли подобно поведение, как бихте реагирали

  • 704
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Днес много се ядосах на господин Охрана в  1 СОУ - отидох да си прибера детето, подранили бяхме и охраната почти ме изтика от вратата и троснато ми каза че не мога да вляза, аз седнах във фоайето да чакам докато госпожата ги изведе - аз не исках да остава да обядва в стола, защото е много мръсен и не е хигиеничен, за съжаление не всеки ден мога да го прибирам на обяд. дойде една майка, явно позната на охраната и влезе, след малко си изведе детето, друга жена също опита да влезе и на нея отказа, тя попита оХрАНАТА ЗАЩО ТАЗИ ЖЕНА мОЖЕ АЗ НЕ , възмутена, че не пускат родителите да си приберат децата ТОЙ И КАЗА - мАЙНАТА ТИ КАТО НЕ рАЗбИрАШ -  #Crazy newsm11
Подобно арогантно поведение от страна на служител в училище е недопустимо, аз напълно подкрепям мерките за сигурност и спокойствие на децата докАто учат, но ние сме техните родители, съвсем добронамерено отиваме да си вземем децата и не можем.... на всичкото отгоре ни обиждат... newsm61 Аз освирепях, скоро събирахме пари да освежим класната стая на децата никой родител не отказа, а виж ти кво отношение към нас .... НЯмАм ДУмИ

# 1
  • Мнения: 165
Този охранител май твърде насериозно се е приел или предната вечер е гледал някой екшън, който му е повлиял на работата.  smile3506
Мен ако питаш - веднага ще споделя с учителката или направо с директора. Как може едни да влизат безпроблемно в училището, а други - не? И по принцип - ако се наложи да отидем по-рано и да вземем децата си - кой трябва да се погрижи те да бъдат изведени от класните стаи и доведени при нас?  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 616
Оплачи се на директора на училището от грубото отношение на охранителя, макар че сигурно му е наредено да не пуска в сградата външни хора. newsm78

# 3
  • Мнения: 227
да сигурно му е наредено, но ние нищо нередно не правим, плюс това има отношение и отношение, с друг тон и ние няма да се засегнем .... какво им става на хората
малкият три пъти се е връщал, защото го било страх сам да отида към входната врата на училището, така ми каза той, вярно, че класната ме видя на входа, но го пусна сам до входната врата, абе ужас мисля, че ги пазят не от когото трябва smile3516
написала съм писмо до директорката и мисля да го пратя или занеса в понеделник, ако си мълчим нищо не павим, не че така някой ще се трогне, дано не навредя на детето си, не ми харесва това училище, но къде да го местя ..... newsm78

# 4
  • Мнения: 2 891
до колкото знам, охранителите нямат право да допускат никого. Обърни се към класната, директорката и ако ти се занимава, в офиса на охранителната фирма.

# 5
  • Мнения: 191
По принцип външни лица нямат право да влизат в училищната сграда,но и на охранителите не им е в задълженията да се държат грубо.Можеше поне да те изслуша!

# 6
  • Мнения: 818
Не само до директорката,а и до фирмата в която работи.Добре е е не пускат външни лица,но да важи за всички и да не се стига до обиди.Дано има ефект от оплакването.

# 7
  • Bapнa
  • Мнения: 762
егати простака !  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт