болки в гърдата

  • 334
  • 2
  •   1
Отговори
От два дни бебо като суче от дясната гърда много ме боли но не зърното а някак навътре към основата, особено първите 5 минути болката е много силна нормално ли е?  Cry

# 1
При мен подобна болка се получава от препълване или от задръжка на кърма. И в двата случая помага малко изцеждане/на ръка/ преди кърмене до омекване на зърното и намаляване на болката. Дори да не е това, не вреди. Това изцеждане като че ли "смазва" каналите  и когато млякото потече по-обилно, вече болката е поносима. Simple Smile Огледай също зърното за ранички. Болката е подобна и много помага Garmastan.
 Успех и надявам се да съм била полезна като следствие от собствения си горчив опит.

# 2
  • Мнения: 115
Аз има същя проблем! На мен ми помага само бебо и един вълшебен крем. Кърмя го първо от "болната" гърда в най- различни пози, най вече легнала и я мажа с Антифлегмин - от ветеринарната аптека. Много гадничко мерише този крем, но стращно ми помага. Това е бебе и крем. Иначе и на лекър ходих защото болката започваше от подмишницата и аз доста се притесних, но доктара ми каза така ще е докато кърма - Ще търпиш!

Общи условия

Активация на акаунт