Бременност, бяло течение и гъбички?

  • 6 169
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 777
В момента съм бременна в трети месец и имам течение и гъбички. Искам да знам има ли и други бременни тук в това положение? Четох, че по време на бременността това се случва доста често, но искам да зная дали е вредно за плода и до каква степен? Лекарката ми изписа вагинални свещички но и те не помогнаха Sad

# 1
  • Мнения: 1 986
  Здравей GrinningАз си имах бяло течение от преди и по време на бременността,гъбички ми откриха в 7 месец и все още ги лекувам с вагинални глобули/Гино Дактарин/,за съжаление,са много упорити Confused-не се притеснявай,не си единствена,не вреди по никакъв начин на плода Peace

# 2
  • Мнения: 1 183
И аз имам течение,но и аз мисля,че не вреди на бебето Peace

# 3
  • Мнения: 1 768
Аz от самото на4ало на бременността си ходя с превръЗки zаради бялото те4ение,а сега с наближаването на термина се усили много..Но вси4ко е нормално,така 4е не се притеснявам.

# 4
  • Мнения: 1 008
Мисля, че зависи от течението... Трябва да се установи какви са гъбичките и бактериите. И аз от седмица имам бяло течение, не е много, но смятам следващия път като ходя на лекар да ми направят микробиологично изследване.

# 5
  • Bapнa
  • Мнения: 762
по време на 2-ри,3-ти и 4-ти месец имах гъбички през 10 дена... #Cussing out тъкмо ми минават и айдееее пак наново. само първият път използвах глобули, които преди много ми помагаха но в този случай положението стана по-зле. след това се лекувах само с външни промивки, като редувах йод и оцет. като влязох в 5-ти месец, си отшумяха от самосебе си. това е  Grinning
от много майки знам, че е абсолютно нормално и безопасно за бебето - просто е некмофортно за теб, затова моят съвет е - Дерзай !  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 553
И аз бях така 3 пъти през бременността - нормално е и са много упорити гадините.Не се тревожи, важното е да се вземат мерки. Успех и лека бременност   bouquet

# 7
  • Мнения: 232
Аз имах отначалото като теб ,но ги излекувах с Гино Дактарин и после хоп в деветия месец отново и ме приеха за една седмица в болницата. WearyНо аз имам и проблеми с бъбреците и затова положението беше по тежко,но иначе по никакъв начин докато си бременна не могат да навредят на детенце, smile3521 newsm10въпроса е да ги няма когато дойде време за раждане,защото ако раждаш нормално/аз така родих/има опасност да се предадат на бебчо и да получи конюктивит.Но се лекуват не се притеснявай. newsm10 newsm53УСПЕХ!СПОКО!И ПРИЯТНА БРЕМЕННОСТ И ЛЕКО,АМА МНОГО ЛЕКО РАЖДАНЕ! newsm51  love001  love001  love001

# 8
  • Мнения: 1 425
Нормално е да имаш бяло течение не съм чула до сега бременна да няма. От бременноста дори се засилва. За Гъбичките обаче, би трябвало да бе посъветваш с гинеколог. Изписват едни вагинални глобули, които ги лекуват и не вредят на бебето.

# 9
  • Мнения: 1 217
ООООО не се притеснявай.Аз си имам бяло течение още преди да забременея.Гъбите се появиха в 3 месец.Лекувах ги с какво ли не-полижинакс,гино-певарил,гино-дектарин и пак си се появяват.Упорити са гадините много.Даже като хода при гинеколожката направо и казвам,че съм майката с многото гъби Laughing и тя се сеща.А и да кажа, че се измивам с интимен гел Лактацид-фемина за сърбеж и парене.Много е ефикасен.

# 10
От самото начало имах течение.Даже ми изписаха и ПОЛИЖИНАКС на глобули.Не вреди на плода,но за всеки случай си прави микробиология през извастно време,за да отпаднат всички съмнения.Желая и ти лека бременост Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 580
изобщо не се притеснявай и при двете си бременности имах такива гъбички с какво ли не съм ги лекувала но нямаше ефект като родиш живот и здраве ще се оправиш
успех

# 12
  • София
  • Мнения: 1 043
Еми и аз съм така, уж ги лекувам, но са упорити.

За бебо не се притеснявай.

но иначе по никакъв начин докато си бременна не могат да навредят на детенце, smile3521 newsm10въпроса е да ги няма когато дойде време за раждане,защото ако раждаш нормално/аз така родих/има опасност да се предадат на бебчо и да получи конюктивит

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Нормално е! Peace
Аз във края на втори месец мислех че имам гъбички и док ми изписа вагинални глобули, но да ги слагам като влезна в третия месец! Но като влезнах се оказа, че нямам нищо Crazy

# 14
  • Мнения: 777
Момичета, благодаря ви за отговорите. Желая лека бременност на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт