Спешно търся ПЕНТАКСИМ!!!

  • 2 492
  • 15
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 847
Този Пентаксим пак изчезна и ще го получават чак в четвъртък.
Ако някой знае, аптека в която го има - моля Praynig Praynig нека пише, че понеделник ще съм на консултация!
Става въпрос за София.

Мелси предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 545
Писах ти на лични Simple Smile

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 847
elen@ 
Проверих, но и там е свършила Cry
Все пак, благодаря ти!

Продължавам да търся

# 3
  • Мнения: 40
Провери ли в аптеката в Студенски град или в търговска лига?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 847
Провери ли в аптеката в Студенски град или в търговска лига?
Коя е тази аптека?

# 5
  • Мнения: 40
Търговска Лига АД, София 1172, бул."Г.М.Димитров" 1, 960 37 20, 
А Студенска аптека се намира по диагонал на Зимния дворец,но улицата не знам как се казва Sad

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 847
Момичета, благодаря ви, намерих си!
Едно голямо благодаря на Kabiv!

# 7
  • Мнения: 747
И аз търся ваксината. Отложихме я, трябваше в сряда да я поставим. В крайна сметка ще чакаме до четвъртък сл. седмица, но ако някой ми каже къде по-рано мога да я намеря, ще бъда благодарна.  bouquet

# 8
  • Мнения: 313
Почти винаги има в аптеката на бул. Стамболийски, 186 /ако не  бъркам номера/. Това е в близост до Тина Киркова. На светофара преди Вагон-ресторанта. Пада се в дясно /локалното платно/ на светофара. Към аптеката има стълбички. По-известна е като аптеката на китаеца. Там купих миналия месец, когато нямаше никъде другаде. Успех!

# 9
  • Мнения: 313
Между другото преди се бях обаждала в Търговска лига, да си закупя Пентаксима направо от там, но ми отказаха. Казаха, че продават само на търговски лица, а на частни - не.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 847
И аз търся ваксината. Отложихме я, трябваше в сряда да я поставим. В крайна сметка ще чакаме до четвъртък сл. седмица, но ако някой ми каже къде по-рано мога да я намеря, ще бъда благодарна.  bouquet
Аз моята я взех от аптеката на бл. 436 в Младост. Тъй като не съм ходила аз не мога да ти я обясня точно, но се намирала отстрани на блока в нещо като безистен. Вчера е имало две, едната я купих аз, така,че имаш още шансове да я намериш.

# 11
  • Мнения: 747
Момичета, много ви благодаря!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 341
Прасчо,намери ли ваксина?Обади се в Търговска Лига...там най-вероятно имат,и ти я доставят до дома  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 6 356
момичета, понеже ми предстои след 2 седмици да купувам Пентаксим, последно - може ли да се купи директно от Търговска лига или не? защото в темата прочетох две противоположни мнения по въпроса.
и доставят ли я наистина до дома? щото аз се притеснявах за транспортирането, нали трябва да е на студено...

# 14
  • София
  • Мнения: 1 062
Може, да.

Аптеката си е аптека - тя продава на физически лица. Не можеш да я закупиш директно от склада, на цена на едро.

Аптеката се намира в самата сграда на ТЛ, на "Г.М.Димитров".

962 22 22 е тел., ако искаш да питаш дали има, преди да отидеш.

Общи условия

Активация на акаунт