Какво мляко-за дохранване?

  • 961
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 344
Кърмя сутрин и вечер но кърмата ми е намаляла и на бебина не и стига.  Вечер се буди и иска да яде, затова смятам да додавам адап. мляко вечер, но незнам какво, и изобщо има ли значение какво ще е.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не предпочиташ ли вечер да докърмяш вместо адаптирано мляко? Това ще увеличи лактацията също така.

# 2
  • Мнения: 60
Здравей
ние сме на Аптамил,но ако дохранваш-по-добре му даваи адап.мляко през деня,а сутрин и вечер да е на кърма бебока
Успех

# 3
  • Мнения: 344
Извинявам се за късното включване.
Аз вечер преди да заспи я кърмя, обаче не й стига и след 2-3 часа се буди и иска да суче, пак и давам, ама то няма кой знае колко кърма и тя реве и не може да заспи. Понякога се буди още веднъж до сутринта.
Затова мисля вечер освен кърменето да давам и адап мляко

# 4
  • Мнения: 684
Аз съм за Аптамил или Милумил-те са на една и съща фирма Милупа,немски са и много вкусни.Аптамила обаче е по-мазен и доста се наддава от него.Аз в началото давах Аптамил и след това минахме на МИлумил-той е и с ванилия и е много предпочитан.Щом не и стига на Беба я дохранвай,така и ти и тя ще сте по-спокойни!Успех!!!

# 5
  • Мнения: 3 927
всеки ще ти препоръча това мляко, което ползва Wink
съответно и аз Simple Smile
минах през Нан (много безлично мляко според мен);
после Аптамил ( много мазно и цапа шишетата)
та сега сме на Нутрилон ( за мен е супер)
но имало и Омнео, което било още по-добро....

сега ще те накараме да се позамислиш Thinking  Wink

# 6
  • Мнения: 1 263
Цитат на: lionkata
Аз съм за Аптамил или Милумил-те са на една и съща фирма Милупа,немски са и много вкусни.Аптамила обаче е по-мазен и доста се наддава от него.Аз в началото давах Аптамил и след това минахме на МИлумил-той е и с ванилия и е много предпочитан.Щом не и стига на Беба я дохранвай,така и ти и тя ще сте по-спокойни!Успех!!!

Опааааа! Точно обратното! Наддава се от Милумил. Милумил се препоръчва за деца с по-ниско тегло.  Аптамил-а е за нормално наддаващи деца.
Когато се наложи да минем на адаптирано мляко ползвах Милумил, защото моето момиче въобще не наддаваше (на 2 месеца не можеше да достигне 3 кг.) Като качи 1.400 за един месец минахме на Аптамил. Не сме ползвали друго, но до колкото виждам тук, във форума повечето майки предпочитат това мляко - хубаво е.... изглежда, че на бебетата им е вкусно.... не запича....

# 7
  • Мнения: 344
Наистина се замислих.
 Не искам да е някакво калорично мляко, (ако има такова определение) тя наддава нормално, дет'се вика "по учебник", затова се чудя какво да взема.

# 8
  • Мнения: 1 263
Ами Аптамил, щом наддава нормално. Виждам, че сте над 8 месеца, значи - Аптамил 3. Откакто сме на Аптамил, моето момиче си наддава нормално... До колкото знам това е най-доброто мляко.... е, скъпо е, но за дохранване няма да върви много...

# 9
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
А не си ли се замисляла, че причината в буденето нощем не е недостига ти на мляко, а нещо друго - зъбче или нищо такова.... Само като идея.
Иначе аз съм чувала от майки, които хранят с адаптирано мляко, че Omneo е най- най-доброто

# 10
  • Мнения: 344
Цитат на: dalala
А не си ли се замисляла, че причината в буденето нощем не е недостига ти на мляко, а нещо друго - зъбче или нищо такова.... Само като идея.
Иначе аз съм чувала от майки, които хранят с адаптирано мляко, че Omneo е най- най-доброто

Може и от зъбите да е, вече има 5 зъба избили, ама си е и гладна, според мен. След като се събуди суче, суче, пусне пак суче и накрая се размрънка защото няма млечице.

# 11
  • Мнения: 4 965
Аз съм за всичко, което е произведено от "Милупа". В началото бяхме на "Милумил", защото бебки бяха недоносени, а от скоро сме на "Аптамил". Харесват ми и продуктите на "Блемил" - много са вкусни (според мен), но са прекалено "леки" - Криси ядеше 1 месец от млякото, защото имаше запек и не й стигаха по 200 г. (доста по-разредено е), но се препоръчва за деца, които имат проблеми със стомаха или червата. Слава Богу, със сокчетата и плодовите пюренца отпадна и проблемът ни и Кисчето пак е на "Милупи"-те.

Общи условия

Активация на акаунт