Болят ли гърдите при ранна бременност? *Б*

  • 46 723
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 612
Искам да Ви питам нещо.
Винаги ли при наличие на ранна бременност наедряват и болят гърдите?
Имам още 11 дена до тестването а страшно ме болят и ги чувствам огромни. Дори и видимо има разлика.
Благодаря предварително.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Мен ме болят от 2 седмици, даже ми е проблем да се наместя да спя по корем. И при ПМС са ме боляли, но не чак толкоз.

# 2
  • Мнения: 498
Цитат на: taigi-waigi
Мен ме болят от 2 седмици, даже ми е проблем да се наместя да спя по корем. И при ПМС са ме боляли, но не чак толкоз.
Тебе не трябваше ли да ти е друга лентичката Laughing  Laughing  Laughing

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Махам я де  Grinning
но друга ще си сложа чак като потвърди лекарката.

# 4
  • Мнения: 498
Цитат на: taigi-waigi
Махам я де  Grinning
но друга ще си сложа чак като потвърди лекарката.
 Hands Clap   Hands Clap  dance

# 5
  • Мнения: 1 612
На мен трябва да ми дойде(да се надяваме, че няма да ми дойде, но все пак) на 27-28 не е ли малко раничко ако съм забременяла за подобни симптоми все пак?
Пък и друг път са ме боляли така, но в по-късен етап от цикъла.

# 6
  • Мнения: 1 320
а мен ужасно ме болят яйчниците. около ову-то и след това. ние бебеправихме в благоприятните дни и в събота /ову-то беше на 13-ти/ така ме прерязаха, че чак ми премаля. а съвсем скоро /по коледа/ ходих на лекар и ми казаха, че всичко си ми е наред. споделете как е при вас, моля.

# 7
  • Мнения: 1 320
хе,хе, ние с лилия се движим по еднакви графици  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 612
Момиче написа:
Цитат
хе,хе, ние с лилия се движим по еднакви графици

Не виждам твоята лентичка.
Как стоят нещата при теб. Имаш ли болки в гърдите?

# 9
  • Мнения: 1 320
ето ти лентичка. аз просто сравних нещата.
ами гърди не ме болят, но яйчниците и кръста компенсират Simple Smile)

# 10
  • Мнения: 1 612
Съжелявам, че те болят. Дано да е за добро и дано и двете да видим EFP след десетина дни!

# 11
  • Мнения: 1 320
ами малко се притеснявам от тия болки, но все пак гинеколожката каза, че нямам никакви възпаления и други щуротии /щото миналият месец като пробвахме за бебе картинката беше същата/. та се чудех какво става.
благодаря за съпричастността. Grinning

# 12
  • Мнения: 6 472
Лилиа не винаги болят гърдите при ранна бременост, но в  повечето случаи е така. Моите бяха станали толкова огромни, преди дата, на която трябваше да ми дойде, че направо не можех да спя нощно време от болка. Дано и твоите страдания да са овенчани с EFP
Момиче не се притеснявай за болките в яйчниците. Мисля че са абсолютно нормални за периода след овулацията.

# 13
  • Мнения: 2 494
Цитат на: lilia_n_s
Съжелявам, че те болят. Дано да е за добро и дано и двете да видим EFP след десетина дни!
Може ли и аз да се включа, малко егоистично ми звучи само вие двете....искам и аз:)))))))))

Вече съм откачила тотално. #Silly ....какво ли ме чака занапред Thinking  #Milti

Мен не ме болят гърдите, но също ме наболяват яйчниците от вчера. Но при всеки е различно, дано при теб това е симптом на ранна бременност, и аз съм чувала че може да болят! Praynig

# 14
  • Мнения: 1 320
еееееее, меган, ма то нали за това сме тук-всички да се включат Stuck Out Tongue
всъщност снощи като се замислих и стигнах до извода, че още е рано да се говори за бременност. защото вчера гледах един календар за овулация и забременяване /намерих го в някой от форумите/ и там пишеше, че ако имам оплодена яйцеклетка тя ще се имплантира към 22-ри. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт