зъбките!!!!!!!!!!!!

  • 2 593
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте мили мами,
исках да Ви попитам какви четки и пасти за зъби ползвате че се чудя какви да купя.Нашата принцеса е на 1 годинка и 6 месеца.Бихте ли ми препоръчали.
Благодаря предварително! Приятни почивни дни! Grinning

# 1
  • Мнения: 75
на коя фирма имим предвид?

# 2
  • Мнения: 2 220
Ние ползваме четка на Чико и паста Вадемекум ягода в момента.

# 3
  • Мнения: 4 915
Четка за зъби за деца на Аквафреш, не ползваме пасти за зъби все още.
Не се е научила да плюе, а не ми се иска от сега да гълта разни пасти.

# 4
  • Мнения: 75
благодаря Ви! И ние имаме зъбки от 7 месец и ни казаха да ги почистваме с кислородна вода ,но вече е време за четка и паста.Или поне ще се опитаме да ползваме

# 5
  • Мнения: 1 181
ползваме четка Аквафреш и паста Ненедент (може да се гълта)

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Colgate

# 7
  • Мнения: 4 392
Симона си мие зъбите ("мие"- силно казано! hahaha ) с четка " Аквафреш", без паста. Като се научи да плюе, ще и купя паста без флуор! Peace

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Четка за зъби за деца на Аквафреш, не ползваме пасти за зъби все още.
Не се е научила да плюе, а не ми се иска от сега да гълта разни пасти.


И моята така- четката е на Аквафреш, пастата също, но все още не слагам.

# 9
  • Мнения: 2 821
би ли ми обяснил някой, защо пастата за зъби трябва да е без фпуор..какво пренасищане може да се получи ако глътне количество колкото грахово зърно newsm78 съвсем сериозно питам...
по въпроса - четка Аквафреш първа стъпка и паста Астера

# 10
  • Мнения: 2 821
никой ли няма отговор на въпроса относно пастата за зъби???

# 11
  • Мнения: 3 116
mama_Blue по стечение на обстоятелствата лежахме с малката в токсикологията на Пирогов. Докато бяхме там с нас лежеше едно момиченце с токсично натравяне от флуор, беше глътнало малко повече капки от зимафлуор. По принцип доколкото на мен ми е известно флуор е полезен ако се взима в много точно дозирани количества, но за да се дозира правилно трябва да се вземат впредвид много фактори, включително и количеството флуор във водата, която се поема от детето. Тъй като никой според мен не е в състояние (поне в България), да дозира точно количеството флуор което може да се поеме от едно дете, аз флуор не давам.

За пастата: ползваме ненедент без флуор.

За четката: ползваме третата четка от комплекта на Бебе Комфорт, четка за зъби с истински косъм. Преди това минахме през чешалката и четката с гумен косъм.

# 12
  • Мнения: 75
благодаря на всички Ви за информацията! Усмихнат ден!

# 13
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

паста за зъби и Чико,четка за зъби Peace

# 14
  • Мнения: 3 146
Моят зъболекар е много добър, а жена му е детски зъболекар. Та, питах ги за моя син - казах, че зъбите се мият от момента на порастване на всички млечни зъби или от 2 г. възраст (навършена). Питаха ме дали синът ми обича солено и кисело, понеже ако обичал, чило добре да си мие зъбите направо с паста за възрастни, защото денските пасти не съдържали необходимите почестващи съставки и било все едно че му мия устата със съпун и било
практически без ефект.
Така че ние се мием всички с Колгейт.

Общи условия

Активация на акаунт