Помогнете боли ме гърдата

  • 542
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Зная че по тази тема много се е изписало,но вече не мога да не питам.Втора седмица ужасно ме боли гърдата когато кърмя.Нямам бучки, нито твърдо,но изпитвам пареща болка когато бебето суче.След това дълго ме боли и щипе.Помогнете ми ще ми стре кърмата от болка.Топлите компреси не ми помагат.може ли да имам някаква инфекция. smile3514

# 1
  • Мнения: 2 891
Ако те боли само когато бебето засуква в началото, най-вероятно се отпушват млечните жлези. Прояви малко търпение. Ще отмине от самосебеси. Мен ме боляха гърдите около месец. Ако болката не спира през цялото време, може запушването да е по-голямо или да има друг проблем. За такива неща звънях непрестанно на педиатърката. Бях безпощадна Simple Smile звъняла съм и в 6.30 сутринта.

# 2
  • Мнения: 276
Моята само вдига рамене.Да съм ходила да ме режат-какво да ми режат като няма бучка ужааас ,ще хвана гората  или планината от тези джипита

# 3
  • София
  • Мнения: 630
gansa, аз лично не съм имала други проблеми с гърдите освен рагади, но първото, за което се сетих е, дали не става въпрос за гъбички. В библиотеката на форума има статии по въпроса.Виж  и тази.

# 4
  • Мнения: 276
нямам видимо гъбички по гърдата нито  в устата на бебето. Cry

# 5
  • Мнения: 115
Иди да те видят на ехограф да нямаш кистички. При мен за това се съмняваха, но слява богу нямах, а иначе ми помага много сукане и Антифлегмин от ветеринарната аптека - страшно помага. Един доктор ми каза - Така ще е докато кърмиш. Ще търпиш!

Общи условия

Активация на акаунт